Szerokie spojrzenie na włoską prostotę w serii „Citterio”

Duże, przestrzenne łazienki wymagają, by sposób w jaki będą urządzone nie uwypuklał ich wielkości. Duża przestrzeń czasem jest trudniejsza do zagospodarowania niż małe łazienki. Tak samo łatwo można przesadzić z ilością mebli i akcesoriów łazienkowych, jak również sprawić, że łazienka będzie wyglądała na pustą. Do dużego pomieszczenia najlepiej wybrać styl, który nie wykazuje się przepychem, lecz elegancją i prostotą. Wtedy również najwygodniej jest zaufać dobremu projektowi i ubrać łazienkę w kolory, meble i ceramikę przygotowane specjalnie do dużych powierzchni, tak by wszystko mogło się nawzajem uzupełniać.

Linia "Citterio" Keramag
Linia „Citterio” Keramag

Stylistyczny puryzm

Tak, jak kierunki w sztuce, również architektura się zmienia. Zawsze jednak pozostaną elementy, które będą ponadczasowe oraz wpasują się wszędzie. Dlatego w serii łazienkowej Keramag Design Citterio możemy spotkać niezwykłe połączenia formy i czystości kształtów, które łączą się w idealną całość. Z drugiej jednak strony, seria ta zawiera w sobie różnorodność i nowatorskie materiały oraz rozwiązania, które można przypisać naszym obecnym czasom. Przykładem tej nowoczesnej elegancji jest prosta i estetyczna forma umywalek Citterio z ceramiczną lub chromowaną pokrywą odpływu z opatentowanym systemem odpływowo-przelewowym. Oczywiście mamy możliwość wyboru kilku rodzajów i rozmiarów umywalek, w tym umywalki stawiane na blat w kształcie misy oraz umywalki podwójne. Linia Citterio oferuje do umywalek oryginalne szafki podumywalkowe z dodatkowymi bocznymi szafkami i szufladami oraz wysokie szafki z frontami ze szkła lub zupełnie z otwartymi półkami oraz lustrem. Również miski klozetowe oraz bidety muszą ukazywać elegancki styl łazienki, dlatego dostępne są przede wszystkim z systemem krytego mocowania oraz deski z systemem wolnego opadania soft-close.

Subtelne dodatki

WC i Bidet "Citterio"
WC i Bidet „Citterio”

Lekkość i brak przesady w urządzaniu dużych łazienek podkreślają subtelne elementy wyposażenia, które koniecznie muszą współgrać z pozostałymi elementami, ceramiką i meblami. Dlatego możemy również oczekiwać tego po serii Citterio Keramag. Projektant zadbał, by dopełniły to podświetlane elementy lustrzane dostępne w różnych rozmiarach. By zadbać o ich funkcjonalność dodano możliwość ułożenia schowków bocznych, a lustra uzupełniono dekoracyjnym oświetleniem LED. Całość sprawia, że Citterio doskonale pasuje do wnętrz przeznaczonych na salony kąpielowe oraz łazienki, które udostępniamy gościom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.