Lustro łazienkę czyni

Lustro w łazience jest nie tylko dodatkiem do wystroju. Oprócz swojej oczywistej funkcji, pełni również rolę dekoracyjną. Czasem nawet gra jedną z głównych ról, zwłaszcza jeśli postawimy na minimalizm we wnętrzu i przykuwanie wzroku do pięknej ramy czy specjalnego oświetlenia lustra. Luster jest wiele, również ich rozmiarów, chociaż te ładniejsze lustra zaczynają się dopiero od pewnej wielkości. Nie będzie na pewno ładnie wyglądało lustro, w którym możemy zobaczyć jedynie fragment swojej twarzy. Z drugiej jednak strony, lustro zajmujące większość ściany zakrawa o pewien rodzaj uwielbienia swojego ciała. W każdym razie istnieje kilka zasad wybierania lustra do łazienki.

Rama lustra w stylu romantycznym
Rama lustra w stylu romantycznym

Za żadne skarby lustro w motylki

Na pewno samotne lustro bez ramy jest niemile widziane. Chodzi tu także o brak oświetlenia przy lutrze. Jest ono po prostu brzydkie, nawet o najbardziej wyszukanym kształcie. Jedyną opcją do wybaczenia jest lustro wklejone w glazurę. Takie idealnie pasuje do praktycznie każdej nowoczesnej łazienki. Jednak wnętrze, któremu chcemy nada konkretny styl powinno posiada specjalne lustro. Ramy, których nie chcemy oglądać w łazience to na pewno przyozdobione zwierzątkami, kwiatami i wymyślnymi esami floresami. Przesadzone są także kształty luster,jak na przykład motyl czy nie okiełznana geometria.

W modzie prosto i elegancko 

Jakie więc lustra obecnie się wiesza? Oczywiście wszystko zależy od wnętrza. Romantyczna łazienka może być zdobiona pięknym lustrem z delikatnymi złoceniami lub z

Lustro "KOŁO" z podświetleniem LED
Lustro „KOŁO” z podświetleniem LED

ramą w kolorze białym, najczęściej owalne, dające wrażenie starej oprawy portretu. Z kolei lustro do nowoczesnego wnętrza powinno zwracać na siebie uwagę delikatnością, prostotą i elegancją, a przede wszystkim oświetleniem. To właśnie te wyjątki bez ram, których światło pełni ich rolę. Oświetlenie lustra powinno być wbudowane w jego brzegi, tworząc harmonię i płynie przechodzić od większej jasności do zaniku. W ten sposób oświetlane lustra nadają wnętrzu elegancji i luksusu, a dodatkową korzyścią jest szczególnie dla pań zrobienie idealnego makijażu przy równomiernym oświetleniu twarzy z każdej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.