Miejski sposób na łazienkę

Przestronność, prostota i funkcjonalność cechują styl, jaki możemy zobaczyć w najmodniejszych obecnie łazienkach w wielkich miastach. Dopasowuje się je bowiem do wielkomiejskiego stylu życia, gdzie wciąż jesteśmy na pełnych obrotach, a poranna wizyta w łazience ma nam dodać energii. Z kolei wyposażenie jej nie ma sprawiać kłopotów z utrzymaniem czystości, a wręcz przeciwnie, ma być niezwykle prosta w sprzątaniu. Tak samo przechowywanie drobiazgów ma odbywać się w sposób wystarczająco wygodny i praktyczny. Taki jest właśnie styl miejski. Dominują w nim szarości i biele, a także czystość formy, proste linie oraz cienkie krawędzie.

pojemne szafki podumywalkowe Koło
pojemne szafki pod umywalkowe Koło

 

Lekko i praktycznie

Wiele propozycji aranżacji łazienki w stylu miejskim możemy znaleźć wśród serii ceramiki Traffic marki Koło. Serię charakteryzuje szeroki wybór głębokich umywalek z płaskim dnem dostępnych w dwóch liniach, z których druga ma identyczną misę, lecz odwróconą o 180 stopni. Łatwo więc można ją dopasować do naszej koncepcji łazienki. Również rozmiary umywalek można znaleźć odpowiednie dla swoich potrzeb od 45 cm do nawet 120cm szerokości. Z kolei miski ustępowe i bidety w kolekcji Traffic posiadają system mocowania, który pomaga w utrzymaniu czystości. Utrzymane są w prostej i lekkiej formie doskonale wpasowując się w miejski styl łazienki.

Na wysoki połysk

ceramika Traffic Koło
ceramika Traffic Koło

Meble łazienkowe oferowane w kolekcji Traffic cechuje przede wszystkim minimalizm oraz praktyczność. Szafki podumywalkowe są niezwykle pojemne, a ich system cichego domykania szuflad i drzwi jest elementem nowoczesności, którego nie może zabraknąć w stylu miejskim. Jednak, to co najbardziej zwraca uwagę, to lakierowane na wysoki połysk meble w kolorze białym oraz platyny. Jednak miejski styl to nie tylko meble i ceramika. To także ściany i podłoga oraz ten specyficzny klimat miasta przeniesiony do najbardziej intymnego miejsca w domu. Ściany, jeśli nie są białe lub szare, powinny odznaczać się piękną wielkomiejską grafiką. Coraz popularniejsze są w łazienkach fototapety przedstawiające najsłynniejsze wieżowce świata lub puste ulice znanego miasta. Idealnie komponuje się zdjęcie w kolorze czarno-białym czy w sepii z jednym żywym kolorem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić tam również zdjęcie własnego autorstwa, co czyni łazienkę niezwykle unikalną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.