Łazienkowy spokój w stylu Keramag MYDAY

To, jak zaczniemy dzień, ma często wpływ na nasze całe samopoczucie. Każdy zna przecież powiedzenie o wstaniu z łóżka lewą nogą. Na dobry nastrój potrzebujemy przyjemnego otoczenia i miejsca, które dodaje energii. A znajdziemy je w łazience, która jest obowiązkowym przystankiem w drodze z łóżka do pracy. Potrzebujemy wtedy otoczenia, które jest dostatecznie pozytywne i energetyczne, lecz również spokojne, a takie wnętrze da nam linia Keramag MyDay.

Seria łazienkowa Keramag "MyDay"
Seria łazienkowa Keramag „MyDay”

Lekko i elegancko
Poczucie luksusu daje nam zawsze dobry nastrój, a jeśli połączyć go z naturalnością i komfortem otrzymamy serię łazienkową MyDay. Charakteryzuje się ona lekkością mocno zaokrąglonych form i możliwością wkomponowania jej elementów w wiele aranżacji. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w umywalkach, wannach, miskach sedesowych oraz bidetach pozwalają cieszyć się nie tylko z estetyki wnętrza. Umywalki MyDay wyposażone są w praktyczny system odpływowo-przelewowy Clou. Można również wybrać umywalki z odpływem z pokrywą chromowaną. Prawie nieograniczone możliwości aranżacyjne zapewniają miedzy innymi dostępne rozmiary oraz rodzaje umywalek. Z kolei estetyczny system krytego mocowania miski i bidetu, wraz ze zwiększoną przestrzenią między podłogą, a wysokością miski i bidetu jest doskonałym sposobem na lepsze utrzymywanie czystości w łazience.

Uporządkuj swoją łazienkę 

Szuflada w szafce podumywalkowej MyDay
Szuflada w szafce podumywalkowej MyDay

Umywalki Keramag MyDay postawimy na wysokiej jakości szklanym blacie szafki podumywalkowej. Na nim możemy ustawić wygodnie wszelkie akcesoria łazienkowe, które przydają się nam w tym miejscu. Jeśli jednak nie lubimy stawiać wszystkiego na widoku, zawsze możemy skorzystać z rozwiązań organizacyjnych serii MayDay. W szafkach podumywalkowych stworzono miejsce na wszelkie dodatki łazienkowe, kosmetyki, czy bibeloty. Możemy je bowiem schować do szuflad w szafkach, które wyposażone zostały w system cichego domykania. Z kolei szafka wysoka tej serii posiada od wewnętrznej strony drzwi organizer na przybory toaletowe.

Piękno tkwi w szczegółach
Idealnym dopełnieniem wnętrza jest lustro, które Keramag wyposażyło w podświetlenie LED na całym obwodzie. Samo lustro z kolei otrzymało kształt idealnie pasujący do ceramiki MyDay, poprzez zaokrąglone ranty. Całość prezentuje się niezwykle spokojnie, a w połączeniu z jasną barwą ścian i dobrze dobranym górnym oświetleniem możemy sprawić, że nasza łazienka nie tylko doda nam siły na cały dzień, ale też pozwoli odpocząć pod jego koniec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.