XENO2 architektoniczna czystość formy

Szukając mebli i ceramiki łazienkowej z wyższej półki nie można ominąć oferty, która zawiera w sobie niezwykłą prostotę, co nadaje każdemu elementowi doskonałości kształtu. Już za chwilę w ofercie Keramag Design pojawi się zupełnie nowa kolekcja, która nie tylko idealnie pasuje do każdego wnętrza, ale także sprawia, że łazienka lub salon kąpielowy nabiera luksusowej surowości. To zupełna nowość, która odzwierciedla to, co najbardziej charakterystyczne dla kolekcji Keramag Design – jest klasyczna, bez zbędnych zdobień i przepychu, a jednak wprowadza nas w świat luksusu i dobrego smaku.

Asymetryczna umywalka XENO 2
Asymetryczna umywalka XENO 2

Niezwykły zwykły kształt

Już nazwa kolekcji XENO2 kojarzy się z czymś niezwykle czystym i praktycznie doskonałym. Kolekcja oferuje zestaw, z którym można stworzyć praktycznie całą łazienkę. Jest to ceramika, czyli umywalki, miski wiszące, deski sedesowe, bidet wiszący, a także meble i lustra. Ich kształty są z założenia bardzo proste, geometryczne i na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się. Jednak przy bliższym spojrzeniu okazuje się, że skrywają one piękne wykończenia, delikatne i gładkie powierzchnie. Przykładem może być niezwykła asymetryczna umywalka, która posiada wygodną powierzchnie nakładczą.

Ciekawe rozwiązania 

XENO 2 Keramag Design
XENO 2 Keramag Design

Kolekcja XENO2 kryje coś jeszcze. Są to bardzo funkcjonalne rozwiązania, które zastosowano, by korzystanie z łazienki stało się jeszcze bardziej przyjemne. Miski wiszące i bidet zostały tak stworzone, by ich system montażowy był jak najbardziej ukryty, a same powierzchnie tych elementów ceramiki są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Z kolei meble XENO2 zostały tak zaprojektowane, by były jak najbardziej przestronne. Dodatkowo posiadają mechanizm do łatwego i cichego otwierania i zamykania drzwiczek oraz szuflady z antypoślizgowymi wkładkami. Niezwykle praktyczne są także podświetlenia LED dolnych szafek. Proste kształty mebli i ceramiki oraz innowacyjne rozwiązania, jakie zastosowano w kolekcji XENO2 trafią w nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.