Nowe, praktyczne i innowacyjne, czyli już nie zwykła łazienka

W nowościach lubimy przede wszystkim to, że najczęściej oferują nam zupełnie nowe technologie, nowe i praktyczne rozwiązania, które ułatwiają życie i korzystanie z danego produktu. Dotyczy to praktycznie każdej sfery życia, także łazienki. Nie wystarczą nam już bowiem zwykłe muszle sedesowe, standardowe deski, czy meble jakich wiele. Teraz każdy nowy element ma coś, co go wyróżnia. W dużej mierze sprawia to konkurencja na rynku, a my możemy się z tego tylko cieszyć, bo dla każdego klienta dodatkowy system czy praktyczne rozwiązanie to zawsze korzyść.

Seria LIFE marki KOŁO
Seria LIFE marki KOŁO

Łazienka dopięta na ostatni guzik

Przyjrzyjmy się więc dokładniej nowym kolekcjom marki KOŁO, czyli LIFE! oraz Nova Pro. Każda z nich posiada nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które nie tylko ułatwiają korzystanie, ale też utrzymanie czystości oraz sprawiają, że są bardziej ekonomiczne. Wszystkie te funkcjonalne rozwiązania zasługują na piątkę z dużym plusem, gdyż obejmują każdy aspekt korzystania z łazienki. Miski Rimfree oczywiście nie trzeba przedstawiać, ale warto wspomnieć kolejny raz, że w niej bakterie i brud nie mają się gdzie ukryć. Jeśli chodzi o czystość, należy powiedzieć o powłoce Reflex Koło, którą pokryte są powierzchnie ceramiczne. Dzięki niej są łatwiejsze do czyszczenia.

Seria LIFE marki KOŁO
Seria LIFE marki KOŁO

 Z ekonomicznego punktu widzenia linie KOŁO oferują spłukiwanie w miskach WC w systemie 4/2l, co okazuje się bardzo oszczędnym rozwiązaniem. Dla wygody w serii LIFE! umieszczono deskę wolnoopadającą, a dla bezpieczeństwa i komfortowego użytkowania meble zawierają maty antypoślizgowe w szufladach, system cichego domykania oraz wygodny chromowany uchwyt. Meble oczywiście w całości zostały potraktowane priorytetowo, ponieważ między innymi wnętrza szafek są bardzo pojemne, idealnie i swobodnie komponują się z ceramiką w dowolnych konfiguracjach, a także są bardzo szybkie i proste w montażu. Meble te cieszą się niezwykłą popularnością, ale nie tylko przez design, lecz przede wszystkim przez wysoki standard wykonania oraz wytrzymałość. Nie bez powodu meble otrzymują 2 lata gwarancji, ceramika aż 7 lat, a okucia i zawiasy mebli otrzymują gwarancję dożywotnią. I nawet jeśli chcemy często zmieniać wystrój łazienki, warto pokusić się o to, co trwałe i komfortowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.