Wanna Mattis – świeżość i luksus

Wiosna w pełni więc warto wprowadzić ją również do łazienki. A nic tak nie odświeża, jak prawdziwy powiew luksusu. Propozycja od Keramag Design, choć pojawiła się jeszcze przed zimą, jest ponadczasowa i bez wątpienia nadaje się do wielu stylów łazienkowych, salonów kąpielowych, a na pewno do łazienek o dużych powierzchniach. W dzisiejszych, zabieganych czasach można powiedzieć, że luksusem jest długa kąpiel. Zwłaszcza w tej wannie.

Wanna Mattis Keramag Design
Wanna Mattis Keramag Design

Prosto znaczy szlachetnie

Wanna Mattis od Keramag Design jest uosobieniem komfortu i elegancji, ale też prostoty. Wanny wolnostojące kochają duże przestrzenie, dlatego najlepiej Mattis będzie wyglądała w dużych łazienkach, na środku pomieszczenia. Nic z jej wyglądu nie przytłacza, a całość jest doskonała pod każdym względem. Prosta, czysta forma, której nazwanie bryłą byłoby zbyt przytłaczające, stworzona jest ze szlachetnej żywicy resin stone, która charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością, jest masywna i mocna, ale przy tym niezwykle przyjemna w dotyku i ciepła. Właściwości tej wanny to przede wszystkim znakomite utrzymanie temperatury wody, a także świetna izolacja dźwięków. Zaletą jest także jej kształt, który pozbawiony zakamarków, ułatwia jej pielęgnację.

Wanna Mattis Keramag Design
Wanna Mattis Keramag Design

Technicznie doskonała

Wygląd to nie wszystko, ponieważ liczy się także funkcjonalność. Wanna Mattis ma oferować więc przyjemnie spędzony czas, a zapewni to jej wymiar, dość obszerny, bo jej długość to aż 170 cm, szerokość wynosi 65 cm a wysokość 80 cm. Nawet kąpiel we dwoje może być komfortowa. Aby podnieść poziom komfortu projektanci umieścili odpływ w centralnej części wanny. Jeden z boków wanny posiada półeczkę, która idealnie nadaje się na odstawienie kosmetyków lub trzymanie pod ręką kieliszka z winem podczas nastrojowej kąpieli. Oczywiście wanna Mattis idealnie komponuje się z większością serii Keramag Design.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.