Seria Nova Pro od KOŁO

W propozycjach marki KOŁO nastał czas nowych produktów. W pierwszych dniach kwietnia firma przedstawiła dwie nowe serie ceramiki i mebli. Pierwsza to bardzo neutralna i pasująca do wielu aranżacji seria LIFE!, a druga to niezwykle szeroka seria NOVA PRO, która zastępuje znane i cenione od ponad dwóch dekad linie Nova i Nova Top. NOVA PRO to przede wszystkim pięć linii wzorniczo-funkcjonalnych, które idealnie komponują się w przeznaczonych sobie wnętrzach. Linie te dedykowane są łazienkom małym i tym większym w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, a także pomieszczeniom sanitarnym w szpitalach, przedszkolach, szkołach i wielu innych obiektach użyteczności publicznej.

Seria Nova Pro
Seria Nova Pro

NOVA PRO w dwóch kształtach 

Szeroki wybór kształtów i wielkości elementów ceramiki tej serii pozwala na odpowiednie dostosowanie ich do obecnej łazienki. Propozycja Nova Pro to linia owalna i prostokątna. Od nas tylko zależy, jaką wybierzemy. Umywalki tej linii można kompletować z półpostumentem, postumentem oraz w sposób ostatnio najmodniejszy, czyli montowane z blatem.

PRO PICO do małych wnętrz i PRO JUNIOR dla dzieci 

Linia Nova Pro Pico jest idealnie wpasowana do małych łazienek, a także do WC, gdzie nie potrzebne są duże umywalki, a wystarczy nawet taka o szerokości 36 lub 45 cm. Z kolei seria przedszkolna jest świetnie dostosowana nie tylko do wzrostu dziecka, lecz także funkcjonalnie do jego możliwości. Oprócz niskiej miski ustępowej istnieje możliwość połączenia jej ze stelażem podtynkowym dostosowanym do jej wysokości. Z kolei kolorowe deski idealnie pasują do dziecięcych łazienek. Każde dziecko powinno poczuć się w takiej łazience bardzo samodzielnie, zwłaszcza, że umywalki również są dostosowane wielkością i wysokością do maluchów.

Nova Pro Bez Barier
Nova Pro Bez Barier

Porządek i higiena i bezpieczeństwo 

W serii Nova Pro znajdziemy także linię Bez Barier, która zawiera w sobie produkty ergonomiczne i pozwalające osobom niepełnosprawnym i starszym na bezpieczne korzystanie z łazienki, jak również specjalne siedziska. Serię charakteryzują także innowacyjne rozwiązania pozwalające na dłuższe utrzymanie czystości, łatwiejsze sprzątanie i ograniczenie stosowania detergentów, dzięki na przykład braku w misce ustępowej wewnętrznego kołnierza oraz kształtom, które pozwalają na mniejsze osadzanie się zanieczyszczeń na powierzchniach. Oczywiście porządek zapewnimy także dzięki świetnie zaprojektowanym meblom i ich bardzo wysokiej jakości wykonaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.