Nowa seria LIFE! neutralnie piękna

Meblując łazienkę wybieramy zwykle konkretny styl, który do nas pasuje lub tylko nam się to wydaje. Często decydując się na określone kolory, kształty i dodatki, nie rozważamy do końca, czy będziemy się w takiej łazience dobrze czuli. A może po prostu lubimy częste zmiany i jeden styl wystarcza nam na kilka miesięcy. Wtedy warto pomyśleć nad tym, czy to droższe i trwalsze wyposażenie łazienki nie powinno być w bardziej uniwersalnym designie. I tu z propozycją wychodzi Sanitec Koło, który oferuje nową linię ceramiki i mebli łazienkowych LIFE!

Umywalka LIFE! KOŁO
Umywalka LIFE! KOŁO

Nowoczesny design każdego elementu

Zaletą uniwersalności serii LIFE! jest to, że każdy jej element idealnie komponuje się ze sobą oraz z większością stylów wyposażenia łazienek. LIFE! oferuje przede wszystkim miękkie i zaokrąglone krawędzie. Urzeka w nich płynność i dopracowanie każdego szczegółu. Weźmy na przykład taką umywalkę. Oprócz ogromnej wręcz oferty umywalek tej serii, czyli dostępności szerokości od 60 do nawet 130 cm, możemy wybrać modele asymetryczne, czyli takie, gdzie wybierzemy z której strony zamontujemy baterię. Te szersze modele można także wyposażyć w dwie baterie. Jeśli chodzi o umiejscowienie umywalek to tutaj także mamy duże pole wyobraźni. LIFE! to umywalki, które postawimy na blacie, lub zabudujemy postumentem, półpostumentem, a także dobierzemy do nich odpowiednią szafkę. W tej serii szafki podumywalkowe idealnie komponują się kształtem i designem z umywalką dzięki zaokrąglonym krawędziom frontu. To, co jeszcze idealnie pasuje do siebie to umywalki, szafki i nowoczesne prostokątne bryły bidetu i sedesu, których krawędzie także zostały złagodzone zaokrągleniami.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu 

Prostokątne bryły miski i bidetu LIFE!
Prostokątne bryły miski i bidetu LIFE!

To, że wszystko ładnie wygląda, pasuje do siebie i nawzajem się uzupełnia, nie oznacza, że będzie mniej praktyczne. Seria LIFE! została wyposażona w szereg udogodnień i rozwiązań. Umywalki otrzymały płaskie dno, duże lustro wody oraz szerokie powierzchnie odkładcze. Postawiono więc również na wygodę. Z kolei miskę ustępową można wybrać w wersji Rimfree, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości. Oczywiście miski i bidety można łączyć z innowacyjnym stelażem Technic GT. Meble natomiast zostały wyposażone w wysokiej jakości okucia i zawiasy z dożywotnią gwarancją oraz w elegancki chromowany uchwyt. Dla ceniących sobie porządek zastosowano antypoślizgowe wkłady do szuflad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.