Moduł spłukujący Universal marki Keramag Design

By nowoczesna i elegancka łazienka była w pełni wyposażona w naszym guście, a wszelkie elementy ze sobą współgrały warto dobrze poszukać odpowiednich rozwiązań, które nie tylko postawią kropkę nad „i” dobrze zagospodarowanej przestrzeni łazienkowej, ale też staną się zauważalnym elementem tego miejsca. Jak się okazuje tym, co świetnie wygląda w łazience jest widoczny moduł spłukujący. Do tej pory staraliśmy się całkowicie ukrywać stelaż w ścianie, a jedyną oznaką jego obecności był przycisk spłuczki. Teraz możemy sprawić, że zamiast ukrytego stelaża podtynkowego lub też całkowicie widocznej spłuczki zmienimy oblicze łazienki umieszczając w niej moduł spłukujący Universal marki Keramag Design.

Moduł spłukujący Universal
Moduł spłukujący Universal

Moduł do każdej łazienki

Jest to następny krok w aranżacji łazienki, dzięki któremu umeblowanie jej będzie jeszcze przyjemniejsze dla oka. Moduł spłukujący Keramag Design jest najnowszą wersją tradycyjnego stelaża. Zamiast ukrywać go w ścianie po prostu podłączamy go w miejsce połączeń wodno-kanalizacyjnych. Całość jest dużo prostsza i szybsza, gdyż nie trzeba już modułu obudowywać. Często moduł można zamontować w miejscu poprzedniego kompaktu. Oczywiście jego funkcjonalność na tym się nie kończy. Przycisk ma opcję spłukiwania oszczędnego 3 oraz 6 litrami wody, a także charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, przy napełnianiu zbiornika. Moduł można dopasować praktycznie do każdej łazienki, ponieważ ma jedynie 11 cm głębokości. Można go podłączyć zarówno do misek wiszących, jak również do stojących ze zintegrowaną spłuczką i przyciskiem.

Moduł Universal w aranżacji MyDay
Moduł Universal w aranżacji MyDay

Moduł do każdej ceramiki 

Oczywiście Universal idealnie komponuje się z wieloma produktami marki Keramag Design, zarówno pod względem materiału, z jakiego został stworzony, jak też koloru i faktury. Mamy do wyboru trzy kolory frontów wykonanych ze szkła. W zależności od ceramiki i mebli, jakie mamy w łazience możemy wybrać moduł Universal w kolorze białym, czarnym lub taupe. Z kolei kolory ramy do wyboru to szczotkowane aluminium oraz kolor szampański. Dzięki modułowi spłukującemu od Keramag możemy w szybki sposób dodać jeszcze więcej elegancji do naszej łazienki oraz uzupełnić aranżację Silk, Preciosa, MyDay czy inne, jakie oferuje nam marka Keramag Design.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.