Łagodnie

Łazienka z kryształem

Każdy z nas czasem pragnie odrobiny luksusu więc staramy się go wprowadzać w różne aspekty naszego życia. Żyjemy również w czasach, kiedy zwykłe przedmioty i miejsca nie muszą pozostawać nudne czy pospolite. Wprowadźmy więc trochę luksusu do łazienek. Jednak z czym zwykle kojarzy nam się luksus w łazienkach? Oczywiście z super nowoczesnymi urządzeniami, z mnóstwem bajerów i futurystycznym wyglądem. Jednak luksus może być również elegancją, a co za tym idzie, pięknem.Rożne style łazienek niosą ze sobą różne wyposażenie. W łazience rustykalnej powiesimy lustro w złotej ramie oraz postawimy żeliwną wannę na zwierzęcych łapach. Z kolei łazienka romantyczna będzie obfitowała w piękne motywy kwiatowe oraz nastrojowe światło. Elegancką łazienkę możemy urządzić w każdym z tych stylów, wprowadzając elementy, które zaznaczą jej klimat. Świetnym pomysłem więc było wprowadzenie do wystroju łazienek Swarovskiego.

bateria stare złoto
bateria stare złoto

Swarovski w baterii

Wszystkim doskonale znana biżuteria już nie raz gościła nie tylko na szyi czy dłoni. Kryształki Swarovskiego można spotkać w domowym salonie, sypialni, a nawet w samochodach. Zawitały również do łazienek. W Łazienkach Swarovski możemy znaleźć między innymi kilka serii baterii. Jedna z nich, seria Harmony oferuje baterie umywalkowe chromowane lub w kolorze starego złota, do wyboru z uchwytem przezroczystym lub czarnym. W kolekcji znajdziemy także baterie niskie, wysokie, wannowe, natryskowe, bidetowe, jedno lub dwu głowicowe.

elegancja w łazience
elegancja w łazience

Kubek w stylu Swarovski

Dodatkowo możemy wybierać spośród wielu akcesoriów łazienkowych Swarovski. Kto nie chciałby płukać jamy ustnej po myciu zębów przy pomocy kubka z serii Preziosa, którego uchwyt dostępny jest w kolorze złota, starego złota lub chromowanego. Z kolei sam kubek to nic innego jak szkło przypominające kryształ. Do kompletu można dobrać mydelniczkę, dozownik na mydło, jak też uchwyt na papier, czy szczotkę do WC, wieszak na ręczniki i wiele innych bardzo luksusowych dodatków. Można by powiedzieć, że dość tego luksusu. Wszystko w zależności od gustu. Jednak nie należy też przesadzać. Zbyt bogato urządzona łazienka może po prostu przytłaczać. Dlatego kryształowe dodatki, baterie i uchwyty w kolorze złota, najlepiej wyglądają w łazienkach minimalistycznych, czyli tam gdzie jedynym stylem jest prostota. Najważniejszym aspektem są tutaj jednak pieniądze. Nie ma co ukrywać, że zwykły uchwyt na papier to wydatek ponad 300 złotych. Więc można sobie wyobrazić, że te poważniejsze elementy wyposażenia łazienki to już cena bliżej tysiąca złotych i więcej. Na szczęście, dla chcącego nic trudnego. Na rynku można znaleźć wiele dodatków łazienkowych, które może nie będą oryginalnymi projektami Swarovski, lecz w wyglądzie będą podobne i tańsze. I tak na końcu wszystko zależy od naszego gustu i pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.