Ułóż własne łazienkowe Domino XL

Lubimy określać siebie jako ludzi kreatywnych. Wierzymy, że posiadamy tą cechę i wykorzystujemy ją na wielu polach działania. Sanitec Koło wierzy w naszą wyobraźnię i daje nam możliwość sprawdzenia się w tym zakresie. Jeśli jesteśmy kreatywni, wtedy bez ograniczeń możemy urządzić wymarzoną łazienkę za pomocą niezwykłej serii mebli. Znana już jest nam pierwsza jej wersja. Teraz Domino powróciło z jeszcze większymi możliwościami. Oto mamy Domino XL.

Szafka podumywalkowa Domino XL KOŁO
Szafka podumywalkowa Domino XL KOŁO

Praktyczna (nie)powtarzalność

Meble z tej serii to proste bryły, które złożone w każdy sposób będą pasować do każdego miejsca w łazience. Ich uniwersalność i zgrabność pozwala na dopasowanie każdego elementu oraz wybranie dowolnego wariantu połączenia. Domino XL nie narzuca nam, jak mamy urządzić łazienkę. Pokłada w nas wiarę, w nasze wyobrażenie o funkcjonalnej i wygodnej łazience. Możemy skorzystać z szerokiej gamy elementów, które mogą się między sobą różnić lub być identyczne. Sposób zestawienia zależy wyłącznie od nas. Każda szafka serii jest wyposażona w system cichego domykania, a całość wykonana jest z wysokiej jakości wilgocioodpornego materiału. Dodatkowo okucia mają dożywotnią gwarancję, co zapewnia wysoką jakość mebli. Ogromną zaletą jest także pojemność szafek, które pomogą zachować porządek.

Szafka boczna Domino XL KOŁO
Szafka boczna Domino XL KOŁO

Meble z oferty Domino XL zostały zaprojektowane w ten sposób, by móc dopasować je do każdej umywalki marki Koło. Dzięki temu wybierając dowolny rodzaj osłony syfonu, blatu lub blendy tworzymy coś sami. Może kombinacja nie jest niepowtarzalna, lecz daje to wiele możliwości. Meble Domino XL można wykorzystać w dowolnej kompozycji, jak na przykład ustawiając takie same elementy obok siebie, co stworzy miłą dla oka symetrię. Innym wariantem może być wykorzystanie szafki podumywalkowej w charakterze szafki bocznej. Ciekawym wariantem jest także ustawienie szafek o różnych wysokościach obok siebie. Dostępne są różne szerokości szafek oraz dwa kolory mebli: biały i wenge, które idealnie wpasowują się różne style łazienkowego wnętrza. Pasują zarówno do minimalistycznej koncepcji łazienki, jak i do bardziej bogatego wystroju. Od nas zależy, jakie ono będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.