Niekonwencjonalne słuchawki prysznicowe

Wierzycie w istnienie słuchawek prysznicowych, którym warto poświęcić osobny wpis – nowoczesnych, ergonomicznych, wielofunkcyjnych? Nie, nie – opcji zbieżnej z funkcją słuchawki telefonicznej jeszcze nie opatentowano, ale kto wie… może kiedyś?

Halo, to mnie szukasz?

2 w 1 – deszczownica plus słuchawka; projekt: Thomas Baker
Dyskoteka pod prysznicem

Tymczasem korzystajcie z dobrodziejstw deszczownicy i słuchawki „dwa w jednym” – projekt jest nie tylko funkcjonalny, ale i szalenie stylowy: prosty, wyrafinowany, ascetyczny. Lubicie śpiewać pod prysznicem? Dyskoteka piętro wyżej albo… już w waszej łazience! Słuchawka prysznicowa z wbudowanymi diodami LED promieniuje różnymi kolorami światła w zależności od temperatury wody. Słuchawka ma ponadto dwie funkcje strumienia wody i… wybitne walory motywacyjne. Wyobrażacie sobie, że dzieci odmówią kąpieli, kiedy łazienkowy mrok rozjaśni różnokolorowe światło z kosmicznej słuchawki?

A może w kolorze?

Kolorowe słuchawki prysznicowe firmy ili-D

A może marzy wam się, żeby słuchawka prysznicowa nie była podobna do… słuchawki prysznicowej? Proszę bardzo: ekologiczne słuchawki oszczędzające wodę w czternastu kolorach; słuchawka-deszczownica w kształcie żaby albo hmmm… szlauch?

Deszczowa żaba

Możliwości jest sporo, a zapewne będzie jeszcze więcej, bowiem urządzanie łazienek  zaczyna przypominać zabawę, a nie walkę z materią: nie tylko zasobność portfela, ale także pomysłowość może dać doskonałe aranżacyjne efekty. A jest łazienka pomieszczeniem, w którym możemy dać upust fantazji, bo to pomieszczenie przeznaczone wyłącznie dla domowników.

W stylu retro

A może niekonwencjonalność ma dla was posmak retro? Miedziane zestawy prysznicowe przeniosą was w czasie niczym wehikuł…

Bez względu na to, co wybieracie, należy pamiętać, że najważniejszy jest komfort podczas kąpieli. Nadmiar dźwigni i kurków może odebrać całą przyjemność  z użytkowania nawet najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu. Miło jest wejść do kabiny, pomyśleć: prysznicu uruchom się i dać się rozluźnić strumieniom ciepłej wody. Spełniające życzenia słuchawki prysznicowe to zapewne także kwestia czasu. Bo przecież bezdotykowe już istnieją…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.