Unieruchomiony!

Wanny do zadań specjalnych

Projektując łazienkę warto pomyśleć o wszystkich domownikach, którzy będą z niej korzystać. Wybór wyposażenia może być wtedy bardziej trafiony i, co najważniejsze, bezpieczny. Weźmy pod uwagę na przykład dom, w którym mieszka duża rodzina. Oprócz rodziców są też dzieci w różnym wieku, jak również dziadkowie. Czasem w domu jest kobieta ciężarna, a czasem zdarza się, że ktoś z domowników jest ograniczony ruchowo. W takim przypadku w łazience najlepiej mieć wygodne i bezpieczne wyposażenie. Dotyczy to przede wszystkim wanny i prysznica. Dlatego projektanci wyposażenia łazienkowego dużą uwagę zwracają na te elementy. Dzięki temu powstają innowacyjne wanny z wszelkimi udogodnieniami.

wanna aymetryczna
wanna aymetryczna

 

Wanna z plusem

Wanna Comfort Plus jest nowością od Sanitec Koło, znanego producenta i dystrybutora wyposażenia łazienek. Nowa wanna, dostępna w dwóch kształtach i kilku wymiarach spełnia wiele funkcji i idealnie nadaje się dla rodziny, której członkowie mają różne potrzeby oraz ograniczenia. Najważniejszymi elementami Comfort Plus są uchwyty, zagłówek oraz siedziska z funkcją półki. Wanna posiada wyprofilowane pod względem ergonomicznym wnętrze. Zaletą tego jest oparcie pod plecy oraz podłokietniki. Doskonale nadaje się na długie kąpiele w pianie z książką w ręku, kiedy już bezpiecznie wykąpane dzieci zasną i można mieć chwilę dla siebie.

 

wanna prostokątna Comfort Plus
wanna prostokątna Comfort Plus

Wygoda w dwóch kształtach

W zależności od potrzeb lub preferencji możemy wybierać spośród modeli wanny asymetrycznej i prostokątnej. Pierwszy kształt dostępny jest w wersji lewej oraz prawej. Ten model również całe dodatkowe wyposażenie ma w standardzie, w przeciwieństwie do modelu prostokątnego, gdzie wyposażenie jest opcjonalne. Jednak wanny prostokątne dostępne są również w wymiarze 190×90 , który zwykle rzadko się spotyka, a szczególnie polecany osobom wysokim. Materiałem, z jakiego produkowane są wanny, to dobrze znany i lubiany akryl sanitarny, czyli ciepły i miły w dotyku, a przede wszystkim długo utrzymujący temperaturę wody. Producent oferuje również klientom specjalne panele do wanny asymetrycznej z akrylu, a dla wanien prostokątnych panele z wilgocioodpornej płyty MDF w dwóch kolorach: białym i wenge.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.