prysznic

Nowoczesny prysznic w stylu loft

Styl loft na dobre opanował nasze wnętrza, także łazienki. Połączenie minimalizmu, elegancji i nowoczesności i mistrzowskie wręcz wykorzystanie czerni we wnętrzach – to właśnie najbardziej charakterystyczne cechy stylu loft. Na rynku pojawiają się już nie tylko elementy dekoracyjne w tym stylu, ale też urządzenia sanitarne, na przykład kabina prysznicowa. Jak wykorzystać ją w aranżacji łazienki?

Prysznic do łazienki w stylu loft – delikatny, lecz solidny

Aby utrzymać efekt minimalizmu w loftowej łazience, warto zdecydować się na ściankę prysznicową lub kabinę bez brodzika. Takie rozwiązanie ma kilka korzyści – przede wszystkim optycznie powiększa wnętrze, tworząc wrażenie braku granic, ponadto idealnie pasuje do stylu loft. Ścianka prysznicowa w stylu loft posiada czarne obramowanie, co jest zdecydowanie hitem aranżacyjnym tego sezonu. Czerń od zawsze uchodzi za kolor elegancki, uniwersalny i ponadczasowy. Pasuje właściwie do każdej aranżacji, i jest znakiem rozpoznawczym stylu loft.

prysznic

Dodatkowo ścianka prysznicowa w stylu loft może posiadać delikatne, ozdobne szprosy, również w kolorze czarnym. To zdobienie bez wątpienia wniesie do wnętrza klimat z dawnych lat, a jednocześnie będzie nienachalną ozdobą, przyciągając wzrok każdego, kto tylko wejdzie do łazienki.

Dodatki do prysznica w stylu loft

Aby uzupełnić aranżację loft w łazience, w strefie kąpielowej, warto dobrać dodatkowe elementy, takie jak bateria prysznicowa, słuchawka oraz uchwyt na mydło czy półeczka na środki myjące, w kolorze czarnym. Będą się świetnie komponować ze ścianką prysznicową, idealnie je wyeksponujemy na tle białych płytek łazienkowych. Jeżeli zamiast prysznica posiadamy wannę, możemy zdecydować się na model wanny wolnostojącej w czarnej, matowej obudowie.

prysznic
źródło: https://www.conchitahome.pl/

Do tego również możemy dobrać stojącą, czarną baterię, która świetnie skomponuje się z resztą wyposażenia. Łazienka urządzona w stylu loft to piękne, gustowne wnętrze, które doskonale nadaje się do wieczornego relaksu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.