łazienka

Łazienki w domach sławnych ludzi

Wielu z nas chętnie śledzi w mediach życie gwiazd. Sporo gwiazd chętnie zresztą wpuszcza media do swojego życia codziennego, a nawet domu. Być może jesteście ciekawi, jak wyglądają łazienki największych sław świata mody i rozrywki? Sprawdźmy to!

Gwiazdorskie łazienki

 

1. ŁAZIENKA BRITNEY SPEARS

łazienkaPo księżniczce Popu rzeczywiście spodziewamy się iście królewskiej łazience. W tej przestronnej i wysokiej łazience da się zauważyć elementy wyposażenia w stylu glamour, ale przeplatane akcentami w stylu retro, na przykład stylizowane meble łazienkowe. Kolorystyka jest dość stonowana, niemniej przełamują ją dodatki w kolorach srebra, które w świetle słonecznym pięknie się mienią. W łazience takiej nie może też braknąć okazałych luster i wspaniałej wanny zapewniającej niezwykle relaksując kąpiele.

 

2. ŁAZIENKA LEONARDA DICAPRIO

łazienka

Mimo, iż DiCaprio to prawdziwa gwiazda, jego łazienka wcale nie jest ani bogato zdobiona, ani przesadnie nowoczesna. Widać tutaj klasyczny, angielski styl, cechujący się praktycznością i przytulnością, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Łazienka w bieli jest ponadczasowa, a poza tym łatwo zmienić jej aranżację przez dobór dodatków. Tu widzimy dodatki w kolorze modnego turkusu. Taka łazienka pasuje zarówno do domu, jak i mieszkania w bloku.

 

3. ŁAZIENKA SELENY GOMEZ

łazienkaGwiazdka nastolatek, grająca w serialach i śpiewająca, szybko dorosła, stając się dorosłą, samodzielną kobietą. Mając pieniądze, można pozwolić sobie na luksusowy dom. Niemniej łazienka Seleny wydaje się być bardzo dziewczęca, przytulna i urocza. Dominuje tu biel, delikatnie zdobione meble, widoczna jest toaletka, a przy niej gustowny fotel, nadający pomieszczeniu nieco salonowy wygląd. Jest tu raczej skromnie i minimalistycznie, bardzo kobieco i przyjemnie.

 

4. ŁAZIENKA JENNIFER LOPEZ

łazienka

Jennifer Lopez znana jest z zamiłowania do luksusu. Również jej dom jest odbiciem tych upodobań. Na przykład wnętrze łazienki jest całe białe – podłogi pokryte są posadzką ze skały wapiennej, ściany tynkiem weneckim. Natomiast wanna wyżłobiona jest w marmurze. W całym tym minimalistycznym wnętrzu widać rękę dobrego fachowca i materiały z najwyższej półki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.