Powierzchnia prysznicowa Kaldewei

Prysznice bez brodzika szturmem zdobywają nowoczesne łazienki i pokoje kąpielowe. Rozwiązanie to, bardzo efektowne i estetycznie wysmakowane, wymaga jednak odpowiedniego przygotowania łazienki. Emaliowana powierzchnia prysznicowa ze zintegrowanym odpływem ściennym firmy Kaldewei harmonijnie wtapia się w podłogę. Kolory powierzchni są dostosowane do barw stosowanych w kolekcjach płytek ceramicznych, co pozwala na doskonałe zintegrowanie powierzchni prysznica z podłogą. Powierzchnia wykonana jest ze stali o grubości 3,5 mm i chroni podłogę przed działaniem wody. Dzięki takiemu rozwiązaniu znika problem nieestetycznej zniszczonej podłogi pod intensywnie eksploatowanym prysznicem.

Zamiast nadpsutych płytek podłogowych

 

KALDEWEI powierzchnia prysznicowa
KALDEWEI powierzchnia prysznicowa

Instrukcję montażu powierzchni prysznicowej Kaldewei znajdziecie na stronie producenta. Nie jest szczególnie kłopotliwa i na pewno wasz instalator poradzi sobie z remontem, jeśli zdecydujecie się na zmiany. Pomocny może okazać się film instruktażowy.

Prysznice bez brodzików, minimalistyczne i ascetyczne, aby mogły się pięknie prezentować, wymagają perfekcyjnych instalacji odpływowych oraz otoczenia niepodlegającego korozji i zniszczeniu. W przeciwnym wypadku szybko stracą swój urok.

Minimalizm…

Prysznic bez brodzika
Prysznic bez brodzika

…zaczyna wyraźnie dominować w nowoczesnych łazienkach. Wszystkie instalacje, które mogą być ukryte przed naszym wzrokiem, skrzętnie ukrywamy. Futurystyczne rozwiązania zakładają, że przy maksimum wygody i funkcjonalności, zachowujemy minimum… widoczności. Zupełnie jakby nasza łazienka działała samoczynnie, intuicyjnie i bez konieczności wciskania jakichkolwiek przycisków czy dźwigni. Taka łazienka rodem z filmu SF może być powodem do dumy, ale najmłodszym użytkownikom może sprawiać nieco kłopotu, zwłaszcza na trudnym etapie treningu toaletowego. Może warto specjalnie dla nich zorganizować jakiś mniej nowoczesny kąt, w którym każdy element wystroju łazienki będzie rozpoznawalny? Chociaż kto wie, jeśli maluchy doskonale radzą sobie z obsługą tabletów i innych urządzeń dotykowych, to może i prysznic bez drzwi i ścian będzie dla nich oczywistością?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.