Wanna asymetryczna.

Wanna asymetryczna w nowoczesnej łazience

Wyposażenie łazienki, podobnie jak innych pomieszczeń w naszych mieszkaniach, z biegiem czasu również ulegało przemianom wywołanym zmieniającymi się trendami. Coś, co kiedyś było normą, dziś już odchodzi w niepamięć i zostaje zastąpione rozwiązaniami innowacyjnymi, nieraz wręcz ekstrawaganckimi. Idealnym przykładem może być wanna asymetryczna, która w ostatnim czasie stała się prawdziwym łazienkowym hitem.

Nietypowa wanna

Kiedyś wanny posiadały wyłącznie jeden kształt – zwykle były prostokątne i nadawały się do montażu w rogu łazienki. Takie rozwiązanie mogło być praktyczne, ale w gruncie rzeczy było dostępne tylko dla posiadaczy dużych łazienek. Z czasem projektanci doszli do wniosku, że warto stworzyć wannę, z której będą mogły korzystać także osoby mające niewielkie łazienki. Wannę, która sama w sobie stanowiłaby ciekawy element dekoracyjny. Wannę, która podbije serca ludzi. Udało się to. Wanna asymetryczna to obecnie jeden z naszych ulubionych sprzętów sanitarnych. Dlaczego?

Zalety wanny asymetrycznej

Wanna asymetryczna w zabudowie
Wanna asymetryczna w zabudowie.

Jak sama nazwa wskazuje, wanna asymetryczna ma kształty nieregularne, a przez to bardzo oryginalne. Taka wanna idealnie wkomponuje się w aranżację nowoczesną. Ponadto, oprócz ciekawego kształtu, może ona przybrać również ciekawe kolory, co będzie dodatkowym atutem w budowaniu wyjątkowego designu naszej łazienki. Popularne stają się wanny przeźroczyste, a także okraszone ciekawym motywem na obudowie, na przykład kwiatowym. Wanna asymetryczna idealnie nadaje się też do małej łazienki, gdyż może mieć mniejsze wymiary niż klasyczna wanna prostokątna, a przez to zajmie mniej cennej powierzchni. A jak wygląda to cenowo? Pewnie zaskoczę niejednego, ale wanny asymetryczne wcale nie należą do produktów z wyższej półki. Oczywiście, wszystko zależy od producenta, niemniej jednak są to produkty dostępne zwykle w niewygórowanych cenach. Z racji tego, że zyskują coraz większy zbyt, sprzedawcy mogą zaproponować atrakcyjniejsze ceny bez obawy, że na tym stracą. Jeżeli więc planujesz remont swojej łazienki i pragniesz, by wyglądała ona nowocześnie i trendy, postaw na wannę asymetryczną. Na pewno nie będziesz żałować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.