lustro

Najpiękniejsze lustra łazienkowe

W każdej łazience musi znajdować się lustro – niezależnie od tego, w jakim stylu ją aranżujemy oraz jaką ma wielkość. Lustro pełni ważne funkcje w łazience, między innymi korzystamy z niego w codziennym użytkowaniu łazienki, ale też stanowi element dekoracyjny. Niemniej by ten drugi punkt był spełniony, musimy odpowiednio wybrać lustro. Nie powinno to być dziełem przypadku.

Lustra nowoczesne

Lustra łazienkowe dostępne są w różnych wielkościach, kształtach i ramach. Ich dobór może idealnie podkreślić styl panujący w łazience. W nowoczesnych łazienkach sprawdzają się proste lustra, o regularnych kształtach, bez zbędnych zdobień, lekko surowe. W małej łazience świetnie sprawdzi się tafla lustra zajmująca całą jedną ścianę, gdyż optycznie powiększy wnętrze. Dobrym wyborem może być również zakup wiszącej szafki łazienkowej z wbudowanym lusterkiem. Dzięki temu połączymy ze sobą te dwa równie ważne elementy, nie zabierając niepotrzebnie zbyt dużo miejsca. Oto kilka rozwiązań i pomysłów, jeśli chodzi o lustro w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych:

lustro nowoczesne

lustro nowoczesne

lustro nowoczesne

lustro nowoczesne

Lustra stylizowane

W stylu prowansalskim, klasycznym czy eklektycznym pierwsze skrzypce, jeśli chodzi o elementy dekoracyjne, gra lustro z bogato zdobioną ramą. Zwykle są to lustra owalne z grubymi drewnianymi lub pozłacanymi ramami o fantazyjnych zdobieniach. Takie lustro to świetny dodatek do toaletki, na której znajdują się kosmetyki i perfumy, tworząc piękny, kobiecy kącik w łazience. Poniżej kilka inspiracji:

lustro stylizowane

lustro stylizowane

lustro stylizowane

lustro stylizowane

Bez względu na to, jaką aranżację łazienkową preferujemy, warto pamiętać, że sekret ich sukcesu tkwi w dobrze dobranych dodatkach. Jednym z nich jest właśnie łazienkowe lustro. Stojąc przed jego zakupem, warto przejrzeć w Internecie lub katalogach sklepów z łazienkowym wyposażeniem propozycje różnych aranżacji tego wnętrza. Dzięki temu z pewnością uzyskamy interesujący nas efekt, a zakup lustra będzie trafiony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.