bateria stojąca

Najmodniejsze baterie do wanny wolnostojącej

Wanna wolnostojąca to jeden z atrakcyjniejszych i ponadczasowych dodatków do łazienki. Taka wanna nadaje jej szyku, wygląda bardzo elegancko i świetnie wypełnia wnętrze dużej, przestronnej łazienki. Takie wanny są jednak nieco inne w montażu od klasycznych wanien, i mają nieco inne baterie. Jakie baterie do wanny wolnostojącej są najlepsze i najmodniejsze?

Baterie do wanien wolnostojących

Montaż wanny wolnostojącej jest o wiele bardziej skomplikowany i niestety, kosztowny. Musimy dobrze zaplanować rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, aby system odwodnienia mógł właściwie działać. Równie istotne jest dopasowanie do niej armatury, by w całości prezentowała się nienagannie. W końcu to właśnie ona będzie przykuwać uwagę każdego, kto będzie chciał skorzystać z łazienki. Do wanien wolnostojących dedykowane są stojące baterie wannowe. Do wyboru mamy baterie jednouchwytowe, dwuuchwytowe i termostatyczne. bateria stojąca

bateria stojąca

bateria stojąca

Oprócz tego możemy wybrać konkretny kolor baterii, najlepiej dopasowany stylem i kolorystyką do nóżek wanny (jeśli takowe posiada). Dostępne są baterie wannowe w kolorze chromu, złota, srebra czy stylowej platyny.

A może bateria wannowa wielootworowa?

W sprzedaży spotkamy jeszcze inny model baterii dedykowanej do wanien wolnostojących – chodzi o baterię wielootworową. Instaluje się ją w wyciętych otworach na krawędzi wanny. bateria stojącaW wannach o wąskim rancie bateria jest umieszczana na specjalnym podeście czy półce umiejscowionej tuż koło wanny. Bateria wielootworowa jest przede wszystkim bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Po pierwsze, dzięki niej montaż wanny jest możliwy właściwie w każdym miejscu. Poza tym tego typu armatura zapewnia wysoki komfort podczas kąpieli i prezentuje się naprawdę efektownie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.