wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące – czarujące i ponadczasowe

Wanna to ważny element wyposażenia każdej łazienki. Pełni nie tylko funkcję sanitarną, ale coraz częściej także dekoracyjną. Dlatego też wiele osób, urządzając swoją łazienkę, poszukuje takiego modelu wanny, który stanie się niejako główną jej główną atrakcją. Niezwykle efektownie prezentują się wanny wolnostojące. Co je wyróżnia? Kiedy i dlaczego warto się zdecydować na taki model wanny?

Wanny wolnostojące – gdzie pasują?

Wanny wolnostojące to bardzo specyficzny produkt dedykowany wąskiej grupie odbiorców. Przede wszystkim na taką wannę pozwolić mogą sobie wyłącznie właściciele dużych, przestronnych łazienek. Aby ją odpowiednio wyeksponować, potrzeba dużo miejsca. Jeszcze lepiej, gdy istnieje możliwość wydzielenia pokoju kąpielowego, w którym znajduje się tylko wanna i akcesoria potrzebne do długiej, relaksującej kąpieli. Wanny wolnostojące pasują do różnych stylów, od klasycznych po nowoczesne. wanny wolnostojąceNiektóre z nich posiadają klasyczny, owalny kształt oraz zdobione złotem lub srebrem nóżki. Taka wanna idealnie wkomponuje się w starodawne, królewskie wnętrze. Z kolei nowoczesne wanny wolnostojące nie posiadają żadnych dodatków, mają natomiast ciekawe kształty i kolory.

Wanna wolnostojąca – zalety

Niesamowity wygląd i duża atrakcyjność wanien wolnostojących to nie jedyny powód, dla którego zdecydujemy się na zakup. Mimo wszystko łazienka, jak i znajdujące się w niej urządzenia sanitarne muszą być przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu. Czy można to powiedzieć o wannie wolnostojącej? Jak najbardziej!wanny wolnostojąceJedną z zalet takiej wanny jest łatwość w dbaniu o jej czystość. Ponieważ nie jest ona w zabudowie, lecz stoi na środku łazienki, mamy do niej swobodny dostęp praktycznie z każdej strony. Dzięki temu możemy ją dokładnie umyć. Poza tym taka wanna jest też bardziej dostępna – można do niej wejść z każdej strony. A gdy posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych lub w podeszłym wieku, jest wyjątkowo praktycznym urządzeniem w łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.