wanna asymetryczna

Wanny asymetryczne – oryginalne i funkcjonalne

Wielu z nas nie wyobraża sobie łazienki bez wygodnej wanny. Niestety, dość często zdarza się, że łazienka to jedno z najmniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. W efekcie jego wyposażenie nie jest łatwe, a montaż wanny wydaje się wręcz niemożliwe. Jak rozwiązać tę kwestię, by mimo małej przestrzeni móc zamontować wannę? Dobrym wyjściem może być wanna asymetryczna.

Wanna asymetryczna – dlaczego funkcjonalna?

Wanny asymetryczne to takie, które nie mają regularnych kształtów. Na ogół są to wanny narożne z lekko ściętym bokiem, ale nie tylko. Mogą one być podłużne lub kwadratowe. Oczywiście zawsze istnieje możliwość wykonania takie wanny na specjalne zamówienie, dzięki czemu będzie ona jeszcze lepiej dopasowana do naszych potrzeb.

wanna asymetryczna

Asymetryczna wanna zabierze mniej miejsca niż klasyczna wanna, ale jednocześnie spełni wszystkie swoje funkcje. Umożliwi zarówno szybką, jak i dłuższą kąpiel. Wanna z parawanem spełni też funkcję kabiny prysznicowej, co będzie praktyczne, gdy chcemy wziąć szybki prysznic.

Wanna asymetryczna – oryginalna i elegancka

Wanny asymetryczne sprawdzą się nie tylko w małym wnętrzu. Ich oryginalny wygląd sprawia, że świetnie wkomponują się w nowoczesną i minimalistyczną aranżację łazienki. Wanny asymetryczne są dostępne nie tylko w różnych kształtach, ale i kolorach. Wybierając obudowę wanny w jakimś żywym kolorze sprawimy, że stanie się ona też elementem dekoracyjnym łazienki.

wanna asymetryczna

W minimalistycznych wnętrzach bardzo dobrze prezentuje się taki oryginalny dodatek. Warto też dodać, że obecnie wanny asymetryczne są coraz popularniejsze, przez co ich ceny również stają się przystępniejsze. Jeżeli więc jesteśmy na etapie remontu bądź wymiany wyposażenia łazienki i zastanawiamy się, jak nieco ożywić jej wnętrze i nadać jej oryginalnego wyglądu, warto zdecydować się na asymetryczną wannę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.