wanna wolnostojąca

Najpiękniejsze wanny wolnostojące firmy POLIMAT

Wanna to ważny element wyposażenia łazienki, dla wielu osób wręcz kluczowy. To właśnie ona ma być urządzeniem zapewniającym nie tylko czystość, ale także odprężenie. Poza tym przemyślany dobór modelu wanny do łazienki znacząco wpłynie na jej aranżację i może sprawić, że łazienka będzie niepowtarzalna i wyjątkowa. Bez wątpienia tak prezentują się wanny wolno stojące. Jakie modele są obecnie najmodniejsze? I dlaczego warto wybrać wannę wolnostojącą?

Wanna wolnostojąca marki POLIMAT – dlaczego wyjątkowa?

Obecnie projektanci sprzętów sanitarnych zwracają uwagę na wiele drobnych, z pozoru nieznaczących detali, które wpływają na ogólny wygląd i komfort ich użytkowania. Wanna to element wyposażenia, który powinien być trwały, odporny na uszkodzenia, wygodny i elegancki. Bez wątpienia połączenie i zrównoważenie tych wszystkich cech to nie lada wyzwanie. Nie jest to jednak niemożliwe do osiągnięcia. Świetnym przykładem są wanny wolnostojące z najnowszej kolekcji firmy POLIMAT. Kolekcja z roku 2019 zachwyca połączeniem funkcjonalności, elegancki i komfortu. Producent zastosował między innymi formułę Ideal Smooth Way, która sprawia, że w miejscu połączenia wanny z obudową powierzchnia jest gładka i jednolita. Takie rozwiązanie doskonale pasuje do minimalistycznych wnętrz. Ponadto wanny wolnostojące marki POLIMAT są w 100% wykonane z wysokiej jakości akrylu, dzięki czemu są trwałe, nie żółkną z biegiem czasu i długo utrzymują temperaturę wody.

wanna wolnostojąca

Warto dodać, iż wanny dostępne są nie tylko w tradycyjnym, białym kolorze, ale też w odcieniach szarości, a także czarny mat oraz czarny połysk. Hitem producentów jest montaż delikatnego podświetlenia u dołu wanny, stosowany w niektórych modelach.

Aranżacja łazienki z wanną wolnostojącą

Wanna wolnostojąca to doskonały wybór do łazienki o dużym metrażu. Pozwala zagospodarować wolną przestrzeń w praktyczny sposób, a jednocześnie świetnie wyeksponować ten nietuzinkowy element wyposażenia. W miarę możliwości można nawet wydzielić w łazience strefę kąpielową, do której prowadzą schodki – to jeszcze lepiej podkreśli wyjątkowy charakter wanny wolnostojącej, a przy okazji da nam podczas korzystania z wanny poczucie intymności i relaksu, jakiego brak w małych, ciasnych łazienkach.

wanna wolnostojąca

Warto wykorzystać fakt posiadania dużej przestrzeni w łazience i wybrać wannę wolnostojącą. A najlepszym wyborem będzie wanna z najnowszej kolekcji marki POLIMAT!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.