Umywalki narożne do małej łazienki

Małe łazienki to często wyzwanie, jeśli chodzi o ich mądre wyposażenie. Chodzi przecież o to, by zmieścić w niej wszystkie niezbędne sprzęty, a jednocześnie dobrze zagospodarować dostępną i tak już małą przestrzeń i sprawić, by łazienka była wciąż przytulna, a jednocześnie funkcjonalna i wygodna. Bardzo sprawdzają się sprzęty narożne, na przykład umywalka narożna.

Umywalka narożna w małej łazience

W małych wnętrzach kąpielowych liczy się każdy centymetr powierzchni, zatem istotne jest mądre zagospodarowanie każdego, nawet trudno dostępnego miejsca. Należą do nich między innymi narożne krawędzie, w których doskonale sprawdzą się narożne umywalki. Umywalka narożna wraz z szafką pozwala w pełni wykorzystać wolną przestrzeń w rogu łazienki, nie tarasując w żaden sposób przejścia. Gdy umywalka zamontowana jest w szafce, mamy dodatkowo miejsce na środki czystości, na które musielibyśmy znaleźć jakiś kąt. Ale to nie wszystko. Umywalki narożne są popularne również z tego względu, że są dość niestandardowe, a przez to pasują do modnych, nieraz ekscentrycznych wnętrz.

umywalka narożna
Umywalka narożna z półeczką.

Mogą mieć nietypowe kształty i wzornictwo, poza tym można dobrać jej wymiary do indywidualnych potrzeb. Umywalki narożne są też bardzo funkcjonalne i łatwe w montażu, co również stanowi ich dużą zaletę.

Elegancka łazienka z narożnymi sprzętami

Oczywiście w sprzedaży dostępne są nie tylko umywalki narożne. Znajdziemy również narożne wanny kabiny prysznicowe, a nawet kompakty WC. Istnieją też specjalnie zaprojektowane narożne szafki i słupki łazienkowe na brudną bieliznę.

umywalka
Umywalka narożna do małej łazienki.

Wybierając takie wyposażenie do swojej niedużej łazienki, możemy sprawić, że zmieścimy w niej wszystkie niezbędne elementy bez wrażenia przepełnienia. Warto wybierać białą ceramikę sanitarną oraz jasne odcienie kafelek i dodatków, gdyż to optycznie powiększy wnętrze i nada mu ciepły wygląd. Pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu i dużym lustrze. Obecnie wyposażenie małej łazienki jest łatwiejsze niż kiedyś, dzięki ciekawym rozwiązaniom, między innymi takim, jak narożne umywalki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.