umywalka

Umywalka z kompozytu – zalety

Wyposażenie sanitarne łazienki jest wysoce eksploatowane, dlatego powinno być wykonane z solidnych materiałów. Jednocześnie zależy nam na utrzymaniu atrakcyjności wnętrza. Umywalka kompozytowa odpowiada na te potrzeby. Zobacz, dlaczego warto ją wybrać!

Umywalka kompozytowa – odporna na uszkodzenia

Umywalka narażona jest na wiele uszkodzeń, ponieważ większość czynności, jakie wykonujemy w łazience, robimy właśnie nad nią. Wystarczy, że uderzymy niechcący o nią jakimś cięższym przedmiotem, by trwale ją uszkodzić. Ale umywalka kompozytowa jest odporna na takie czynniki. Kompozyt jest też bardziej odporny na zarysowania niż ceramika, z której również wykonuje się urządzenia sanitarne. Nawet jeśli po dłuższym czasie użytkowania pojawią się na niej jakieś zarysowania, możemy samodzielnie je wypolerować. Umywalka będzie wyglądać jak nowa!

Umywalka kompozytowa – łatwa w utrzymaniu w czystości

Ponieważ w łazience dość szybko widać wszelki kurz i brud, potrzebujemy sprzętu, który będzie łatwy do utrzymania w czystości. Umywalka jest najszybciej brudzącym się elementem wyposażenia łazienki, ponieważ używamy jej codziennie, i to wielokrotnie. Jak sprawdzi się umywalka kompozytowa? Różne zabrudzenia, osad z mydła czy kamienia swobodnie zejdzie przy użyciu wilgotnej ściereczki lub delikatnego, czyszczącego mleczka. Kompozyt to też materiał elastyczny, dzięki czemu możemy z niego otrzymać umywalkę o niemalże dowolnym kształcie. Wybierając umywalkę o regularnych kształtach i gładkiej fakturze, unikniemy zakamarków, w których może gromadzić się brud trudny do usunięcia.

Umywalka kompozytowa – modna i gustowna

Nowoczesne umywalki kompozytowe dostępne są w modnych kształtach oraz wersjach. Znajdziemy umywalki nablatowe, wpuszczane w blat, wiszące oraz klasyczne pod szafkę. Taki duży wybór sprawia, że możemy dopasować umywalkę kompozytową do swoich potrzeb, a także aranżacji łazienki. Oto przykładowe aranżacje łazienek z wykorzystaniem kompozytowych umywalek:

umywalka

umywalka

umywalka

umywalka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.