podwójna umywalka

Podwójna umywalka – komfortowa czy zbyteczna?

Wyposażając swoją łazienkę, nie można zapomnieć o umywalce, która jest jednym z najważniejszych sprzętów sanitarnych. Bez niej poranna higiena, wykonanie makijażu czy golenie byłoby właściwie niewykonalne. Podwójna umywalka to trend, który podbija serca coraz więcej osób, zwłaszcza tych, którzy muszą dzielić łazienkę z innymi domownikami. Sprawdźmy, jakie zalety ma to rozwiązanie.

Podwójna umywalka – wygodna i praktyczna

Podwójna umywalka to idealne rozwiązanie dla rodzin, które dzielą wspólnie łazienkę i każdego dnia prześcigają się z czasem, by zdążyć z niej skorzystać i nie spóźnić się do szkoły czy pracy. Dzięki niej dwie osoby, zupełnie nie wchodząc sobie w drogę, mogą wykonać poranną higienę, oszczędzając przy tym czas i unikając porannych kłótni o miejsce w łazience.

podwójna umywalka
Podwójna umywalka to świetne rozwiązanie dla rodzin, które muszą korzystać z jednej łazienki w tym samym czasie.

Takie rozwiązanie jest również bardzo praktyczne, jeżeli posiadamy dzieci – za parę lat staną się one nastolatkami, również chcącymi korzystać z łazienki, często znacznie dłużej niż inni domownicy. Podwójna umywalka to zatem praktyczna inwestycja na lata. Ale nie tylko. Dzisiaj to także synonim luksusu i prestiżu.

Ekskluzywna łazienka z podwójną umywalką

Dlaczego podwójna umywalka miałaby być kojarzona z prestiżem i luksusem? Głównie dlatego, że zajmuje ona więcej miejsca niż klasyczna umywalka, zatem by móc ją zamontować, potrzeba odpowiednią ilość przestrzeni. Duże łazienki nie są codzienne spotykane w ciasnych mieszkaniach w blokach – najczęściej są elementem wyposażenia apartamentów i domów. Mogą sobie pozwolić na nie tylko posiadacze dużych, przestronnych łazienek.

podwójna umywalka
Jeżeli posiadamy dużą, przestronną łazienkę, warto zamontować w niej podwójną umywalkę – to praktyczne i wygodne.

Poza tym podwójne umywalki dostępne są w bardzo ciekawych wersjach, na przykład całe wykonane z granitu lub ceramiczne, ale w różnych kolorach. Taka umywalka to świetne uzupełnienie aranżacji nowoczesnej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.