kabina narożna

Łazienka tańszym kosztem

Urządzanie nowej łazienki od podstaw wiąże się z dużym kosztem. To samo dotyczy jej remontu, lecz trochę mniej zwykle wydamy zmieniając jej wystrój czy po prostu odświeżając. Nie zawsze dysponujemy taką ilością gotówki, która będzie potrzebna, by wyposażyć łazienkę w najnowsze trendy mebli łazienkowych, a także bardzo funkcjonalne urządzenia. Liczymy się wtedy z tym, że nie zainstalujemy wanny z hydromasażem czy baterii z kolekcji Swarovskiego. Stawiamy wtedy zwykle na najprostsze rozwiązania i wyposażenie z niższej półki cenowej.  Nie oznacza to jednak, że taka łazienka jest gorsza. Można bowiem kupić meble, które choć cena niska, są nadal wysokiej jakości.

Umywalka meblowa KOŁO seria SOLO
Umywalka meblowa KOŁO seria SOLO

Meble do remontu

Zwykle urządzenia takie jak miska sedesowa, wanna i umywalka są najtrwalsze w łazience. To samo dotyczy podłóg i płytek. Jeśli więc zmiana wystroju łazienki nie wymaga wymiany tych urządzeń, wtedy wymieniamy zwykle meble. W sklepach dostępne są naprawdę bardzo ładne meble łazienkowe w całkiem przyzwoitych cenach. Możemy wybierać spośród wielu kolekcji i nie musi to być wybór zły. Tak naprawdę czasem bardziej opłaca się kupić tańsze meble niż te droższe, których cena jest wywindowana nazwiskiem projektanta. To samo tyczy się również ceramiki i pozostałego wyposażenia. Oczywiście za dodatkowe funkcje i właściwości trzeba zapłacić, ale czasem tylko za nazwisko nie warto. Innym sposobem na zmianę wystroju łazienki jest wykorzystanie starych mebli. Sposób prawie stary jak świat, że odzyskujemy, to co jeszcze można odzyskać. Sporo zaoszczędzimy, jeśli tylko odmalujemy meble łazienkowe, czy przerobimy te z całkiem innej części domu. Dzięki temu możemy uczynić wnętrze bardziej oryginalne, a nawet stylowe. Do reszty wyposażenia łazienki możemy użyć wielu sposobów na renowację. Pomiędzy płytki położyć nowe fugi, w całkiem innych kolorze, a płytki można potraktować silnymi środkami, które pozwolą uzyskać ich całkiem nowy wygląd. Tylko uwaga! Nie zawsze może się on nam spowodować, dlatego warto najpierw go sprawdzić w mało widocznym miejscu.

WC kompaktowe KOŁO serii SOLO
WC kompaktowe KOŁO serii SOLO

Nowe i ładne nie znaczy drogie

Całkowita zmiana wystroju lub urządzenie nowej łazienki wymaga większych kosztów. Jednak wybierając odpowiednie wyposażenie możemy zmniejszyć kosztorys. Można skorzystać z wyprzedaży, a także poszukać mebli bardzo uniwersalnych w stylu, czyli takich, które nadają się do każdej łazienki, a konkretny wystrój możemy moderować akcesoriami łazienkowymi. W tym przypadku warto postawić na klasyczny i prosty styl łazienki. Producent mebli i ceramiki KOŁO posiada w swojej ofercie serię SOLO, która idealnie nadaje się do takich właśnie łazienek. Ich design jest uniwersalny, prosty i odznacza się przy tym wysoką jakością i bardzo przystępną ceną. Produkty z tej serii dedykowane są także małym łazienkom, jak na przykład umywalka meblowa o szerokości 40 cm. W serii znajdziemy także zestawy wc kompaktowe oraz deski sedesowe i samodzielne umywalki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.