kolorowa umywalka

Kolorowe umywalki do łazienki – hit czy kit?

Klasyczna ceramika łazienkowa ma kolor biały. To najpopularniejsze i najbardziej dostępne wyposażenie łazienki, pasujące do każdego wnętrza. Biała ceramika łazienkowa kojarzy się z czystością, jest elegancka i estetyczna. Czasem jednak chcemy coś zmienić, wybrać do swojej łazienki bardziej oryginalne wyposażenie. Czy umywalki w kolorze innym niż biel będą dobrym wyborem?

Kolorowe umywalki – dlaczego tak wyjątkowe?

Kolorowe umywalki to wcale nie najnowszy trend, wciąż jednak stanowi oryginalny dodatek, na który nie każdy jest w stanie się zdecydować. Często boimy się próbować nowych rozwiązań, bezpieczniej czujemy się otaczając się tym, co już jest nam znane, co jest sprawdzone. Dlatego zmiana z klasycznej, białej ceramiki łazienkowej na kolorową może nie być łatwo. Nie da się jednak ukryć, że kolorowe umywalki są niezwykle oryginalne i mogą bardzo dobrze wpłynąć na wizerunek łazienki, nawet minimalistycznej.

kolorowa umywalka

Na przykład umywalka nablatowa w odcieniu jasnego różu w połączeniu ze złotą lub miedzianą baterią łazienkową wygląda niezwykle elegancko, wręcz królewsko. Taki styl pasuje do prostych wnętrz, świetnie skomponuje się z łazienką białą, nadając jej wyjątkowego wyglądu.

Najmodniejsze kolorowe umywalki

Kolorowe umywalki zwykle występują w wersji nablatowej. Wewnątrz misa może być biała, a z zewnątrz kolorowa lub cała kolorowa. Umywalka nablatowa w ciekawym kolorze będzie świetnie wyeksponowana, a jednocześnie funkcjonalna. Do wyboru mamy także umywalki ceramiczne z wykończeniem matowym lub na wysoki połysk. Choć mniej popularne, wykończenie matowe sprawia wrażenie, że umywalka jest bardziej miękka, a łazienka przytulna. W tym sezonie prawdziwym hitem są umywalki czarne.

kolorowa umywalka

Ale nie każdy zdecyduje się na tak odważny wybór. Dla lubiących bardziej ciepłe i jasne barwy, lepszym wyborem będą umywalki w odcieniach ziemi, kolorach pastelowych czy tonacjach kawowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.