kolorowe umywalki

Kolorowa łazienka z umywalkami Ipalyss

Umywalka stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Jeszcze niedawno dostępność urządzeń sanitarnych na rynku była ograniczona, a modele raczej standardowe. Z biegiem lat jednak pojawiło się na rynku wielu nowych producentów, którzy zaproponowali duże zmiany w designie urządzeń sanitarnych. Jedną z marek jest Ideal Standard oferująca kolorowe umywalki Ipalyss z cienkim rantem. Co je wyróżnia?

Kolorowe umywalki Ipalyss – nowy wymiar nowoczesności

Marka Ideal Standard specjalizuje się w produkcji umywalek o wyjątkowo cienkich rantach mających zaledwie 3,5 mm. Ich pojawienie się na rynku było bez wątpienia technologicznym przełomem i przekroczeniem pewnej granicy w zakresie wzornictwa. Ale to nie koniec. Producent zaproponował dodatkowo różne kolory tych umywalek. Dzięki temu aranżacja łazienki może być jeszcze bardziej oryginalna. Warto dodać, że kolorowe umywalki Ipalyss, mimo cienkich rantów, są tak samo trwałe i odporne na uszkodzenia, jak klasyczne umywalki ceramiczne. Marka zaproponowała także nowy rodzaj produktu, tak zwany ‘light design’ przeznaczone do łazienek w obiektach kontraktowych.

kolorowe umywalki

Autorem tej unikatowej serii umywalek Ipalyss jest Robin Levien, od lat współpracujący z marką Ideal Standard. Dotychczas umywalka Ipalyss była dostępna wyłącznie w kolorze białym oraz jednym rozmiarze – 55×38 cm. Obecnie w kolekcji pojawiły się też inne modele, mianowicie umywalki nablatowe, prostokątne o wymiarach 80 cm, 65 cm i 55 cm, z otworem na baterię lub bez, oraz z przelewem i bez przelewu, a także umywalki nablatowe, owalne, o wymiarach 40 cm i 60 cm, bez otworu na baterię i bez przelewu.

kolorowe umywalki

Każda z umywalek dostępna jest w wielu wyjątkowych odcieniach, mianowicie: biały (połysk i mat), czarny (połysk i mat), jasnobrązowy (kashmir), czerwień granatu (pomegranate), ciemnoszary (slate grey), cielisty (nude), miętowy (mint), jasnoniebieski (powder) i szałwiowy (sage).

Dlaczego warto wybrać kolorową umywalkę?

Wiele osób wciąż jest bardzo przywiązanych do pewnych standardów wyposażenia łazienki, obejmujących białą ceramikę łazienkową. Wybór kolorowej umywalki może im się wydawać awangardowy, a wręcz niestosowny. Niemniej jednak umywalka w innym odcieniu niż biały może być bardzo oryginalnym akcentem w łazience, przyciągającym wzrok i uwagę wszystkich. Umywalki Ipalyss są tego doskonałym dowodem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.