kolorowa umywalka

Kolorowa ceramika łazienkowa – hit czy kit?

Nowoczesna łazienka może być zaaranżowana na wiele sposobów. Jednym z modnych dodatków jest kolorowa ceramika łazienkowa, na przykład kolorowa umywalka. Na ogół do łazienek wybieramy białą ceramikę, i właśnie taka jest dostępna głównie na rynku. Ale kiedy warto zdecydować się na umywalkę w innym kolorze niż biały? Jaki da to efekt?

Kolorowe umywalki – do jakich wnętrz pasują?

Duża dama kolorów, która stale się powiększa, jeśli chodzi o kolorową ceramikę łazienkową sprawia, że można ją dopasować do praktycznie każdego wnętrza. Najlepiej jednak sprawdzi się we wnętrzu minimalistycznym, skandynawskim. Kolorowa umywalka nada ciepła surowemu wnętrzu i spełni też funkcję dekoracyjną. To praktyczne rozwiązanie, gdy nie przepadamy za większą ilością dodatków, ale zależy nam na uzyskaniu przytulnego klimatu.kolorowa umywalka Poza tym taki model umywalki skutecznie przyciąga uwagę. W połączeniu z nowoczesną baterią łazienkową w podobnym odcieniu stworzą elegancki komplet idealny do łazienki w stylu minimalistycznym, skandynawskim lub loft. kolorowa umywalkaKolorowe umywalki będą się też świetnie komponować ze stylem industrialnym, w którym dominują orientalne dodatki i kolory, ale też surowe materiały, takie jak beton czy metal. Całą aranżację świetnie podkreśli czarna umywalka z baterią w kolorze starego złota.

Jak kupić kolorową umywalkę?

Z uwagi na to, że kolorowe umywalki są na rynku do niedawna, zwykle są dostępne też jako modele nablatowe, czyli najmodniejsze w tym sezonie. Decydując się więc na taką umywalkę, musimy uwzględnić sposób jej montażu, a także potrzebę dostosowania pod nią mebli łazienkowych. kolorowa umywalkaNa rynku znajdziemy modele umywalek dedykowane kobietom, mężczyznom, a nawet dzieciom. To również warto uwzględnić w oparciu o potrzeby swojej rodziny przy aranżacji łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.