miska wc

Nowoczesne miski WC – przegląd najnowszych trendów

Miska WC to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Choć nie jest to element dekoracyjny, nic nie stoi na przeszkodzie, aby prezentował się w elegancki i oryginalny sposób. Nowoczesne miski WC to hit, jeśli chodzi o wyposażenie łazienki – dzięki nim każda toaleta może wyglądać zjawiskowo. Co oferuje rynek w tej kwestii? Na jaką miskę WC zdecydować się, wyposażając własną toaletę?

Miska WC – funkcjonalna, ale i elegancka

Już na etapie wyboru muszli klozetowej możemy śmiało pozwolić sobie na nieszablonowe rozwiązania. Dzięki temu nasza łazienka stanie się nowocześniejsza, a korzystanie z niej z pewnością będzie przyjemniejsze. Nowoczesne miski WC są nie tylko wyjątkowe ze względu na wygląd. Szereg rozwiązań i funkcji ma nam znacząco ułatwić dbanie o ich czystość, a to ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Są też ekonomiczne, gdyż ułatwiają oszczędzanie wody.

Miska bezkołnierzowa

Jednym z trendów utrzymujących się już dłuższy czas we współczesnych łazienkach są miski bezkołnierzowe.

toaleta bezkołnierzowa

Ich konstrukcja różni się od tradycyjnych misek WC tym, że nie posiadają rantu wewnątrz toalety. Miejsce jest w tradycyjnych muszlach niestety jest siedliskiem brudu i bakterii, gdyż jest trudnodostępne do wyczyszczenia. Brak rantu znacząco ułatwia zadbanie o czystość całej toalety, także wewnątrz. Takie rozwiązanie pozwala też oszczędzać wodę, gdyż brak rantu sprawia, że do spłukania toalety nie potrzeba tyle wody, co w przypadku toalet z rantem. Miska bezkołnierzowa wygląda też nowocześnie i pasuje do minimalistycznych łazienek.

Miska WC z funkcją bidetu

Innym, niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem do łazienki jest muszla klozetowa z funkcją bidetu.

miska wc z funkcją bidetu

Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które z powodu małego metrażu łazienki nie mogą pozwolić sobie na montaż dwóch osobnych urządzeń, czyli miski WC i bidetu. Połączenie ich funkcji w jednym produkcie to oszczędność miejsca i duże ułatwienie dla osób korzystających z łazienki. Czym różni się miska WC z funkcją bidetu od tradycyjnej muszli klozetowej? Otóż zwykle posiadają one wbudowany system, którym można sterować ręcznie za pomocą panelu sterowania, lub pilotem. W ten sposób możemy uruchomić strumień wody na dowolnym poziomie i swobodnie zadbać o higienę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.