Więcej niż łazienka

Wielu z nas przestają wystarczać nawet te najbardziej funkcjonalne rozwiązania, jeśli pozbawione są choćby nuty szaleństwa, ekstrawagancji i indywidualnego kolorytu. Obecnie więc urządzając łazienkę robimy wszystko, aby się wyróżnić, a poza tym dopasować pomieszczenie do swojej osobowości. Nie wszyscy producenci oferują swoim potencjalnym klientom rozwiązania spełniające te surowe kryteria. Nie oznacza to, że wiodący producenci oferują meble płaskie, wiejące nudą i bez polotu – przeciwnie – dzisiejsze meble łazienkowe są naprawdę dobrze zaprojektowane, funkcjonalne i trwałe. Tym bardziej jednak na ich tle wyróżnia się nawiązująca do stylu Art déco seria Keramag Era.

Lustro i szafka Era
Lustro i szafka Era

Oryginalny desing do łazienki

Meble łazienkowe Era z katalogu Keramag spełnią oczekiwania tych z nas, którzy kochają piękny, oryginalny design oparty na swoistej dekoracyjnej prostocie. Dedykowane są tym, którzy chcą się wyróżnić, a przy tym lubią Art déco z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Nie tylko zresztą meble znajdziemy w tej serii. Uwzględniono tam także ceramikę, która łączy się z meblami w naturalny sposób oraz dodatki nawiązujące do wzornictwa z czasów świetności wspomnianego wyżej stylu.

Do wnętrza z charakterem

Nawiązania do wzornictwa przemysłowego znajdziemy na przykład w szafce podumywalkowej z serii Era umieszczonej na chromowanym stelażu w kształcie litery X, ale równie dobre wrażenie robią także inne proponowane rozwiązania dla szafek podumywalkowych. Pozwalają one zapanować nad przestrzenią łazienki i wygodnie schować w nich to, co ma być niewidoczne. Dodatkowym atutem jest włączenie do kreowanej przestrzeni dużych funkcjonalnych skrzydłowych luster pozwalających na komfortowe korzystanie z łazienki podczas zabiegów kosmetycznych. Największym paradoksem inspiracji Art déco w serii Era jest to, że na pierwszy rzut oka mało ozdobne, surowe meble i ceramika stają się we wnętrzu pierwszorzędną i wysmakowaną dekoracją dla tych, którzy potrafią docenić styl i wygodę mebli Art déco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.