Układanie Domino

Producenci mebli łazienkowych często proponują nam gotowe zestawy. Meble przyjeżdżają kompletne w paczce do samodzielnego złożenia, wtedy trzeba wykazać się elementarną wiedzą i umiejętnościami do majsterkowania. Może też wraz z meblami odwiedzić nas instalator, który mając doświadczenie, złoży je bardziej fachowo od nas. Nie jesteśmy jednak skazani na gotowe zestawy. Dobrym przykładem świeci w tym przypadku Koło, które umożliwia nie tylko złożenie samodzielnie mebli, ale również dobór zestawu, o czym poniżej.

 Dlaczego Domino?

Kolor Cappuccino
Kolor Cappuccino

Domino powinno kojarzyć nam się z czymś niewielkim, złożonym z wielu elementów i stosunkowo łatwym do ułożenia i dodatkowo może jeszcze z lekkością i zabawą. Takie właśnie skojarzenia wywołał we mnie zestaw mebli Domino wyprodukowany przez Koło.

Zestaw łazienkowych mebli Domino występuje w kilku kolorach bezsprzecznie pasujących do niemal każdego wnętrza – biały z połyskiem, cappuccino oraz wenge. Z mebli tej linii możemy sobie dość dowolnie komponować wystrój naszej wymarzonej łazienki, łącząc elementy w różny sposób. Zestaw w przypadku szafek składa się z korpusów i frontów.

Co  w zestawie Domino?

Mamy do wyboru połączenie kliku elementów w trzech wspomnianych wcześniej odcieniach oraz o różnej szerokości. Może to być połączenie szafki dolnej podwieszanej pod umywalkę z szafką wiszącą tzw. słupkiem oraz również wiszącą średnią szafką z koszem na bieliznę dopełniającą całości. Zaletą tego zestawu jest możliwość jego duplikowania poprzez powieszenie obok siebie dwóch takich samych elementów.

W celu zachowania odpowiednich proporcji oraz ułatwienia wyboru mebli z serii Domino produkowane są w zmiennej szerokości od czterdziestu do sześćdziesięciu centymetrów i od metra dwudziestu do metra sześćdziesięciu wysokości w przypadku szafek wiszących. Zestaw uzupełniony jest o lustro w odcieniu białym lub cappuccino proponowane w kilku pasujących szerokościach od czterdziestu do siedemdziesięciu centymetrów. Całość jak pokazują zdjęcia daje się ładnie zakomponować we wnętrzach w różnym stylu, nadając im swoistej lekkości i elegancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.