Szafki, regały, słupki… łazienkowe

Nierozerwalną część wyposażenia łazienki stanową szafki łazienkowe. Mamy szafki stojące i wiszące o różnych wymiarach i wyglądzie. Powinny one być tak dobrane, aby nie tylko dobrze się prezentowały, ale były też funkcjonalne i nie zabierały zbyt dużo miejsca. Ma to znaczenie zwłaszcza w małych łazienkach. Ciekawą opcję stanowią szafki narożne, szafki na kółkach oraz regały łazienkowe.

Szafki narożne i szafki na kółkach do łazienki

Szafki narożne zaprojektowane są z myślą o małych łazienkach, aby móc możliwie jak najlepiej wykorzystać dostępną powierzchnię. Mamy różne wersje szafek narożnych: wiszące, stojące z półkami lub szufladami, szafki pod umywalkę, szafki na kosz na brudną odzież, a nawet wiszące półki łazienkowe na przybory higieniczne i kosmetyki. Ta różnorodność sprawia, że możemy wykorzystać każdy róg swojej niewielkiej łazienki w praktyczny sposób, oszczędzając powierzchnię podłogi, aby była ona przestronna i przytulna.

Jeśli chodzi o szafki na kółkach, to dość nietypowe rozwiązanie. Jest jednak niezwykle praktyczne. Taka szafka jest niezwykle łatwa do ustawienia i przestawienia, sprawdzi się więc na przykład w mieszkaniu osoby starszej. Dzięki temu, że można ją swobodnie odsuwać, dużo łatwiejsze jest skrupulatne sprzątanie łazienki. Takie szafki mieszczą sporo potrzebnych w łazience rzeczy, takie jak ręczniki, akcesoria do higieny osobistej lub szlafroki. Z takimi szafkami na kółkach zmiana aranżacji naszej łazienki będzie banalnie prosta.

Regały łazienkowe

Regał to wysoki i dość wąski mebel, który posiada zarówno półki, jak i szuflady, może mieć także wbudowany kosz na brudną bieliznę. Są wyposażone w relingi oraz system cichego zamykania szuflad. Wersji regałów łazienkowych jest bardzo wiele. Mogą być wysokie bądź niskie, z koszem na bieliznę lub bez niego, z samymi półkami bądź szufladami, drewniane, szklane lub metalowe, stojące, wiszące, narożne – słowem: do wyboru, do koloru! Pokrewnym meblem łazienkowym, który sprawdzi się w małej łazience jest słupek i półsłupek łazienkowy. Pełni bardzo podobne funkcje, ale jest wyjątkowo wąski, dzięki czemu wszędzie się zmieści.

Oto przykłady wykorzystania poszczególnych szafek:

zabudowa narożna w łazience
Meble łazienkowe do zabudowy narożnej.
szafka na kółkach do łazienki
Łazienkowa szafka na kółkach na kosmetyki.
regał łazienkowy
Łazienkowy regał metalowy na drobiazgi.
słupek łazienkowy
Słupek łazienkowy z koszem na bieliznę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.