Seria Varius do różnych łazienek

Gdy szukamy mebli i urządzeń ceramicznych do łazienki, zwykle mamy już wymyśloną ogólną koncepcję. Wiemy, z jakiej łazienki chcemy korzystać, jaki styl się nam podoba i co ma się w niej znajdować. Jednak czy wybierzemy styl prowansalski czy glamour musimy znaleźć odpowiednie do niego meble, co łatwe nie jest. Najlepiej sprawdzają się serie, które łączą ze sobą od razu meble i ceramikę, dzięki czemu jedno połączenie mamy z głowy. Teraz wystarczy tylko dopasować odpowiednie wyposażenie do naszego wymarzonego stylu.

Seria Varius - szafki w kolorze wenge
Seria Varius – szafki w kolorze wenge

Elegancko i uniwersalnie

Możemy wtedy postawić na meble uniwersalne, lecz z charakterem, które dopasujemy do wielu różnych stylów. I właśnie w serii Varius od Sanitec KOŁO możemy znaleźć rozwiązanie. Jeśli marzy się nam wnętrze klasyczne, lecz także eleganckie ta seria jest do tego idealna. Charakteryzują ją przede wszystkim ostre i regularne krawędzie i geometryczne, równe kształty, zarówno mebli, jak też ceramiki. Szafki podumywalkowe, szafki boczne oraz wysokie wiszące z koszem na bieliznę dostępne są w trzech kolorach, klasyczna biel, modny wenge idealnie nadający się do łazienek o stylu ekologicznym oraz kolor ciemny grafit, który świetnie odnajdzie się w łazience w stylu glamour. W serii znajdziemy każdy potrzebny element wyposażenia łazienki, jak umywalki prostokątne, owalne, asymetryczne, bidety i miski ustępowe wiszące i stojące, szafki.

Elegancko i praktycznie 

Miska i bidet Varius
Miska i bidet Varius

Seria mebli i ceramiki łazienkowej Varius charakteryzuje się wysoką jakością mebli, jak każdy element marki KOŁO. Dochodzą do tego liczne rozwiązania, które ułatwiają i umilają codzienne korzystanie z łazienki. Jednym z nich są wygodne i szerokie powierzchnie w umywalkach, na których możemy trzymać podręczne przybory toaletowe bez obawy, że wpadną do środka. Z kolei szafki łazienkowe zostały wyposażone w system push to open, który jest praktycznym sposobem otwierania szafek, wymagającym jedynie delikatnego dociśnięcia drzwiczek. Przy miskach i bidetach możemy skorzystać z krytego systemu mocowania, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości zarówno urządzeń, jak i podłogi w ich okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.