Przyciski spłukujące do stelaży podtynkowych

Stelaże podtynkowe są obecne w każdej nowoczesnej łazience. Świetnie wtapiają się w przestrzeń i doskonale pasują do każdej aranżacji. Praktycznie jedyną widoczną częścią spłuczki podtynkowej jest jej przycisk. Ten z kolei można wybierać spośród wielu, dopierając do stylu łazienki. Przyciski spłukujące pełnią także inną rolę niż dekoracyjna. Między innymi dają możliwość oszczędzania wody przy każdym spłukaniu.

Zadania przycisków spłukujących

Eclipse 2
Eclipse 2

Ten niewielki element jest o wiele ważniejszy niż przyciski spłukujące w tradycyjnych zewnętrznych spłuczkach. Te nowoczesne podtynkowe umożliwiają zwykle cichą pracę oraz oszczędność zaworu napełniającego. Dzięki podzieleniu przycisku na dwa: mały i duży, możemy decydować, jaką ilością wody spłuczemy miskę sedesową. Zwykle podzielność odpowiada 3 i 6 litrom, ale znajdą się także bardziej oszczędne systemy, które spłukują 2 i 4 litrami wody. Inną funkcją przycisków spłukujących jest też możliwość wyposażenia przycisków we wkład odświeżający, jak w stelażach typu Technic marki KOŁO, które posiadają przyciski z opcją Smart Fresh. Zastosowany wtedy jest specjalny aplikator pod przyciskiem, który umożliwia napełnianie go środkiem odświeżającym.

Idealnie dopasowany design przycisków

przycisk Cameleon
Cameleon

Przyciski spłukujące marki KOŁO to kilka linii, które można idealnie dobrać do stylu naszej łazienki. Są łatwe w montażu, a także mają solidną konstrukcję oraz odznaczają się wytrzymałością. Każdy przycisk można dopasować do dowolnie wybranego stelażu marki KOŁO, więc wystarczy tylko wybrać odpowiedni, pasujący do naszego wnętrza.

Przycisk do łazienki dziecięcej
Przycisk do łazienki dziecięcej

Wśród linii przycisków wyróżniamy między innymi Eclipse, czyli dwa, różnej wielkości koła, z których mniejsze zachodzi na drugie. Dostępne są w kolorze białym, chromowane, a także chromowane matowe i specjalnie do łazienek dla dzieci w kolorze niebiesko czerwonym. Z kolei linia Elegant to zasługujące na swoją nazwę eleganckie przyciski w kształcie prostokątów. Również dostępne w bieli, chromie i chromie matowym. Jednak największy wybór materiałów i kolorów ma linia przycisków pneumatycznych Cameleon, wśród których znajdziemy między innymi wenge, dąb ciemny, szkło czarne, szkło białe, lustro i wiele innych, niezwykle stylowych przycisków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.