Lustro podświetlane

Podświetlane lustra łazienkowe

Nie ulega wątpliwości, iż lustro to jeden z najważniejszych dodatków łazienkowych. Właściwie nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra nad umywalką. Jest ono niezbędne do porannej toalety, a także zrobienia makijażu czy ogólnego sprawdzenia swojego wyglądu. Aby móc korzystać z lustra łazienkowego najefektywniej, musi mieć ono dobre oświetlenie. Stąd dużą popularnością cieszą się podświetlane lustra łazienkowe.

Lustro podświetlane
Minimalistyczne lustro łazienkowe z wbudowanym podświetleniem.

Podświetlenie i lustro w jednym

Lustro mające własne podświetlenie jest bardzo praktyczne, gdyż nie wymaga od nas montowania dodatkowych źródeł światła w jego pobliżu. Takie lustro zwykle posiada oświetlenie LED-owe, które pochłania znacznie mniej energii niż tradycyjna żarówka i jest też bardziej zbliżone do naturalnego światła panującego na dworze w ciągu dnia. Kobiety, które często robią makijaż doskonale wiedzą, dlaczego jest to istotne… 😉 Podświetlane lustra dostępne na naszym rynku mają zróżnicowany kształty, rozmiary, a także natężenie światła, dzięki czemu każdy z nas może wybrać indywidualnie lustro pasujące do jego łazienki i jego potrzeb.

Lustro z oświetleniem, a design

Nie ulega wątpliwości, że lustro w łazience, oprócz oczywistych funkcji praktycznych, spełnia też funkcje dekoracyjne. Dobrze dobrane może naprawdę świetnie uzupełnić wnętrze i podkreślić jego styl, jaki chcemy mu nadać. Dlatego w ofercie wielu sklepów znajdziemy lustra z wbudowanym oświetleniem w designie nowoczesnym i lekko minimalistycznym, ale też starodawnym, eleganckim lub stylizowanym. Wybór będzie oczywiście należał do nas.

Podświetlane lustro z szafką.
Podświetlane lustro łazienkowe z szafką.

Lustro + oświetlenie + szafka

Wiele osób chętnie wybiera też lustra z podświetleniem wbudowane w szafeczkę łazienkową. Takie rozwiązanie łączące w sobie aż trzy funkcje jest chyba najbardziej praktycznym ze wszystkich akcesoriów łazienkowych i rewelacyjnie sprawdza się w małych łazienkach, gdzie zmuszeni jesteśmy wykorzystać powierzchnię ścian na zawieszenie na nich półek na kosmetyki i inne przybory. W takiej szafce można trzymać tego typu rzeczy, wtedy zawsze są one pod ręką, co też jest bardzo wygodne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.