Konfigurator mebli łazienkowych

Aranżacja łazienki nie jest najprostszym zadaniem. Urządzając ją musimy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Przede wszystkim funkcjonalność, komfort oraz estetykę. Do tego elementy łazienki powinny się nam jeszcze podobać, bo nie ma nic gorszego niż mieszkanie z wystrojem, który nam się kompletnie nie podoba. Jednak idąc do sklepu czy przeglądają oferty firm produkujących wyposażenie łazienkowe w internecie możemy dostać prawdziwego mętliku w głowie. Meble i urządzenia, które zobaczymy na pięknym zdjęciu w katalogu wcale nie muszą pasować do naszego wnętrza. Również dobranie kilku elementów do siebie może nas przerastać.

Konfigurator mebli
Konfigurator mebli

Skonfiguruj to sam!
Jeśli nie mamy talentu do planowania i aranżacji wnętrza, zawsze możemy skorzystać z pomocy profesjonalisty, który dobierze nam konkretny zestaw lub zaprojektuje łazienkę pod nasze wymagania. Często problem istnieje przy wyborze elementów, które muszą ze sobą współgrać, jak umywalka i szafki podumywalkowe. Możemy wtedy jednak skorzystać ze specjalnego konfiguratora dostępnego na stronie marki KOŁO. Jeśli chcemy dobrać odpowiednie meble do umywalki, ich wymiary oraz sprawdzić, czy kolory przez nas wybrane będą ze sobą współgrały, wystarczy kilka kliknięć i ujrzymy efekt naszych wyborów. Konfigurator mebli łazienkowych Domino Premium został tak skonstruowany, by w łatwy sposób stworzyć własny zestaw, który będzie idealnie pasował do naszej łazienki.

Umywalka z szafką
Umywalka i szafka – dobrze dobrane

Kilka kroków i gotowe
Projektowanie składa się z kilku kroków, podczas których wybiera się kształt, rozmiar i kolor mebli. Każdy element dostępny w opcji jest dopasowany do wybranej wcześniej umywalki. Przykładowo, jeśli wiemy, jaką chcemy kupić umywalkę, wybieramy z listy tą konkretną i przechodzimy do następnego kroku. Rozmiary szafki pod umywalkę zostały zawężone do wymiarów, które najlepiej komponują się z kształtem i właściwościami wybranej umywalki. Wtedy mamy pewność, że elementy te będą ze sobą współgrały. Następnie wybieramy kolor szafki. Mamy również możliwość zamontowania osłony na syfon. Po wybraniu różnych opcji rozpoczynamy wyszukiwanie i strona podpowiada nam, jakich mebli potrzebujemy. Wtedy można już bez przeszkód zamawiać i montować w łazience świetnie skomponowane meble.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.