meble łazienkowe

Industrialne meble do łazienki

Styl industrialny to jeden z najmodniejszych sposobów na aranżację mieszkań, szczególnie łazienek. Minimalistyczny, nowoczesny, ale nie surowy – to chyba najtrafniejszy opis tego stylu. Jak dobrać industrialne meble do łazienki? Czym powinny się charakteryzować? I dlaczego warto się na nie zdecydować?

Meble industrialne – funkcjonalne, ponadczasowe

Łazienka to pomieszczenie, które przede wszystkim ma być funkcjonalne. Nie da się jednak ukryć, że od jakiegoś czasu przykładamy zdecydowanie większą wagę także do jej walorów wizualnych. Przypadkowy dobór kolorów i wyposażenia to przeszłość – teraz każdy element ma tworzyć spójną całość, która cieszy oko. Łazienkowe meble w stylu industrialnym to wspaniałe dopełnienie tego stylu. industrialne meble łazienkoweChociaż styl industrialny ma swoje korzenie z amerykańskich loftów pofabrycznych, które odznaczały się dużymi przestrzeniami, minimalną ilością wyposażenia i surowym klimatem, my możemy go dowolnie ocieplić różnymi dodatkami. To styl, którym można się bawić i dopasować do swoich potrzeb. Czym cechują się meble industrialne? Są minimalistyczne, w klasycznych kolorach (najczęściej czarne, szare lub białe), nie rzucają się w oczy. Charakteryzują się brakiem zaokrągleń i ostrymi zakończeniami. industrialne meble łazienkoweNa rynku znajdziemy całe kolekcje industrialnych mebli łazienkowych, które doskonale uzupełniają aranżację.

Dlaczego postawić na styl industrialny w łazience?

Styl industrialny w łazience nie jest jeszcze tak popularny wśród naszego społeczeństwa. Wiele osób jest przyzwyczajonych do pewnych schematów, na przykład, że łazienka ma być jasna i wykafelkowana, co jest zupełnym przeciwieństwem tego stylu. Niekiedy brak nam odwagi na taką diametralną zmianę w obawie, że nie będzie to wyglądać dobrze. industrialne meble łazienkoweNiemniej taka łazienka ma swój urok, pasuje do indywidualistów, a ponadto jest naprawdę funkcjonalna. Jeżeli więc stoimy przed zmianą aranżacji naszej łazienki, warto postawić na styl industrialny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.