Prysznic horyzontalny

Sybaryta lubi mieć dobrze. Wygodnie. Komfortowo. Hedonizm ponad wszystko. Kiedy wykorzysta już możliwości tkwiące w kabinie prysznicowej z hydromasażem, radiem, odbiornikiem TV i czym tam jeszcze, zapragnie się położyć. Ambiance Tuning Technique umożliwia wzięcie prysznica w pozycji leżącej i jednocześnie masaż różnego rodzaju strumieniami wody. Firma Dornbraht proponuje wam Horizontal Shower – leżysz, marzysz i mokniesz. Prysznic sprawdzi się zarówno w prywatnych salonach kąpielowych jak i w SPA. Za pomocą zintegrowanego centralnego narzędzia obsługowego eTool, które umieszczone jest na wysokości głowy, w pozycji leżącej wybierać będziecie wodne bicze lub łagodne kaskady.

Głaskanie czy masaż?

Prysznic horyzontalny
Prysznic horyzontalny

W zależności od pory dnia, nastroju czy nasilenia objawów stresowych, możemy wybrać:

  •  Balancing – masaż wodny z użyciem strumieni wody o zmiennej temperaturze (33-38°C) przebiegających równocześnie w przeciwnych kierunkach od ramion i stóp w kierunku centralnej części tułowia, wymaga leżenia na brzuchu
  • De-Stressing – dzięki zmieniającej się temperaturze i ilości wody, masaż pleców i nóg powoduje efekt falowania, gładzenia i łagodne odprężenie, wymaga leżenia na plecach.

A jeśli trzeba szybko postawić się na nogi, włączamy opcję Energizing: układamy się na brzuchu i pozwalamy, żeby po łagodnych strumieniach wody pojawił się na naszej skórze intensywnie uderzający „deszcz”.

 

 

Wymagana duża łazienka

Jak działa prysznic horyzontalny
Tak to działa

Żeby zainstalować prysznic horyzontalny musimy mieć dużo miejsca. To rozwiązanie „otwarte”, bez brodzika. Najlepiej sprawdza się w salonach lub pokojach kąpielowych. To rozwiązanie efektowne, efektywne i drogie. Jeśli możemy o nim tylko pomarzyć, postarajmy się zaopatrzyć naszą łazienkę w taką kabinę prysznicową, która da nam maksimum satysfakcji. Na rynku jest duży wybór kabin, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Urządzenie łazienki na miarę naszych marzeń nie może być przecież zdeterminowane wyłącznie fantazją projektantów, którzy nie mają pojęcia o finansowych realiach…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.