czarna bateria

Czarna bateria łazienkowa – do czego pasuje?

Nowoczesna łazienka łączy w sobie naturalne materiały z odważnymi kolorami podkreślającymi oryginalność wnętrza. Coraz popularniejsze stają się nietypowe rozwiązania, na przykład kolorowa ceramika łazienkowa czy baterie łazienkowe w mocnych odcieniach. Czarna bateria to w ostatnim czasie prawdziwy hit, jeśli chodzi o aranżacje łazienek. W jakim wnętrzu się sprawdzi? Jak wkomponować ją w resztę elementów wyposażenia?

Czarna bateria łazienkowa – elegancka i minimalistyczna

Biała ceramika łazienkowa i chromowana armatura to odwieczne standardy, jeśli chodzi o wyposażenie łazienek. Wielu z nas nie wyobraża sobie innego zestawu. Nawet jeśli chcemy nieco odmienić wygląd swojej łazienki lub ją unowocześnić, stawiamy na oryginalne wzory płytek lub kupujemy dodatki łazienkowe mające podkreślić jej styl. Ale styl nowoczesny ma do siebie to, że każdy element wyposażenia może być inny, niepowtarzalny. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zrezygnować z tradycyjnych rozwiązań i zamiast chromowanej baterii wybrać czarną. czarna bateriaCzarna armatura z pewnością będzie się wyróżniać, stanowiąc element dekoracyjny. Jednocześnie to na tyle neutralny kolor, że będzie pasować do każdej innej barwy dominującej w łazience. Czarne baterie łazienkowe to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie lubi nudy we wnętrzach i nie podoba mu się łazienka cała w bieli. Ponadczasowe połączenie czerni z bielą w aranżacji łazienki okaże się niezwykle eleganckie i wyjątkowe.

Czarna armatura w małej łazience

We wszystkich pismach na temat urządzania wnętrz podkreśla się, by w małych łazienkach unikać ciemnych kolorów, które optycznie pomniejszają wnętrze. Ale czarna armatura pasuje zarówno do małych, jak i większych łazienek. Co innego, gdy czerń pojawia się na ścianach lub podłodze, co rzeczywiście może nieco przytłoczyć niewielkie wnętrze, a co innego gdy stanowi oryginalny akcent, na przykład w postaci czarnej baterii.czarna bateria W połączeniu z białą ceramiką i czarnymi dodatkami, na przykład dozownikiem na mydło, uzyskamy bardzo klasyczny, ale i stylowy efekt. Czarna bateria łazienkowa to gustowny element wyposażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.