Zabawne gadżety do łazienki?

Oczywiście, że można. Nie ma przepisów regulujących poziom poczucia humoru posiadacza łazienki, zawsze jednak milej brać kąpiel czy prysznic w pomieszczeniu, w którym jest kilka sympatycznych drobiazgów. Nawet najskromniej urządzona łazienka nabierze sznytu i stylu, kiedy ustawimy w niej niekonwencjonalny wieszak na ręczniki czy ozdobimy umywalkę nietypowymi pojemnikami na szczoteczki do zębów. Takie gadżeciarskie drobiazgi mogą nam wiele powiedzieć o poczuciu piękna czy poczuciu humoru ich posiadacza. Wydaje się, że najlepiej uciec w gadżeciarstwo wszędzie tam, gdzie przedmioty użytkowe z natury swej bywają pozbawione walorów estetycznych czy ciekawych rozwiązań designerskich. Wieszaki; akcesoria typu: mydelniczka, kubek czy dozownik albo deska sedesowa aż proszą się o niepoważne potraktowanie.

Tylko dla dorosłych!

Gadżety 18+
Gadżety 18+

Znajdziemy na rynku gadżety, które śmiało można by oznakować symbolem 18+. Bazują one zwykle na skojarzeniach seksualnych, dwuznacznościach i wykorzystują naturalną skłonność ludzi do tworzenia aluzji. Łazienka, w której z golizną i toaletowym humorem mamy do czynienia na co dzień, skłania do epatowania nieskromnym poczuciem humoru. Oczywiście jeśli w domu są małe dzieci, nie zaszalejemy, ale gdy łazienka należy do singla lub bezdzietnej pary, to możemy sobie pofolgować. Ważne jednak, żebyśmy w naszym humorystycznym rozpasaniu nie poszli zbyt daleko i nie upstrzyli łazienki gadżetami prostackimi i niesmacznymi. Napisy na deskach sedesowych bywają doprawdy paskudne…

Bez względu na wiek

Napisy na deskach sedesowych...
Napisy na deskach sedesowych…

Gadżety dla wszystkich to bezpieczna grupa zabawnych przedmiotów, które umilą domownikom czynności toaletowe. Niektóre z nich można nawet wykonać samemu. Na przykład deskę sedesową ozdobić można przy pomocy naklejek albo markerów permanentnych. W roli gadżetów wystąpić mogą przedmioty, którym doraźnie znajdujemy zastosowanie – np. ciekawe korzenie w funkcji wieszaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.