Industrialne meble do łazienki

Styl industrialny to jeden z najmodniejszych sposobów na aranżację mieszkań, szczególnie łazienek. Minimalistyczny, nowoczesny, ale nie surowy – to chyba najtrafniejszy opis tego stylu. Jak dobrać industrialne meble do łazienki? Czym powinny się charakteryzować? I dlaczego warto się na nie zdecydować? Czytaj dalej Industrialne meble do łazienki

Białe meble do łazienki – czy nadal na czasie?

Urządzając łazienkę, z pewnością zależy nam na uzyskaniu wspaniałego efektu. Chcemy, by była ona modna, elegancka, a jednocześnie przytulna i funkcjonalna. W ostatnim czasie prawdziwym hitem były białe meble łazienkowe i ogólnie minimalistyczne aranżacje utrzymane w bieli. Czy trend ten jest nadal na czasie? Dlaczego warto tak wyposażyć swoją łazienkę? Czytaj dalej Białe meble do łazienki – czy nadal na czasie?

Jak zachować porządek w małej łazience?

Małe pomieszczenia mają to do siebie, że nawet niewielki nieporządek bardzo rzuca się w nich w oczy. Łazienka to miejsce, w którym szczególnie musimy dbać o porządek, a gdy jest nieduża, możemy odnosić wrażenie, że sprzątanie w niej to niekończąca się opowieść. Czy są jakieś sposoby, by bez większego wysiłku zachować w małej łazience ład i porządek? Czytaj dalej Jak zachować porządek w małej łazience?

Samodzielny montaż szafek łazienkowych

Szafki łazienkowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Do wyboru mamy szafki stojące lub modne w ostatnim czasie podwieszane. Jak wygląda ich montaż? Jak wykonać go samodzielnie? Sprawdź! Czytaj dalej Samodzielny montaż szafek łazienkowych

Jak dbać o drewniane meble w łazience?

Drewniane meble łazienkowe to bardzo elegancki i ponadczasowy element wystroju wnętrz. Bez wątpienia pasują one zarówno do wnętrz stylizowanych, jak i nowoczesnych. Dobrze komponują się z rozmaitymi kolorami i dodatkami. Jednak posiadając meble z drewna w łazience, trzeba umieć o nie dbać, aby po latach prezentowały się równie atrakcyjnie, co w dniu zakupu. Jak to robić? Czytaj dalej Jak dbać o drewniane meble w łazience?

Meble do łazienki, a jej metraż

Meble łazienkowe to jeden z podstawowych elementów jej wyposażenia. Pełnią one przynajmniej kilka funkcji. Przede wszystkim pozwalają uporządkować wszystkie potrzebne rzeczy, komponują się z aranżacją łazienkową i mogą stanowić element dekoracyjny. Ale co wziąć pod uwagę, wybierając meble do łazienki? Na pewno jej metraż. Dlaczego? Czytaj dalej Meble do łazienki, a jej metraż

Materiał na meble łazienkowe – jaki wybrać?

Łazienka to miejsce, którego specyfika wymaga od nas wykonania wyjątkowo porządnego i trwałego wyposażenia, jeśli ma nam ono posłużyć wiele lat. W łazience panują warunki, które mogą wpływać destrukcyjnie na niektóre materiały, dlatego powinniśmy dobrze przemyśleć, z jakiego materiału wybrać meble do łazienki. Jaki mamy wybór w tej kwestii? Czytaj dalej Materiał na meble łazienkowe – jaki wybrać?

Pomysły na meble łazienkowe

Meble łazienkowe stanowią ważną część jej wyposażenia. Wybór takich mebli może jednak nie być łatwy, gdyż trzeba je dopasować do kilku czynników, między innymi wielkości łazienki, ilości osób korzystających z łazienki, a także stylu aranżacji. Jak więc dobrać odpowiednie meble łazienkowe? Sprawdźmy! Czytaj dalej Pomysły na meble łazienkowe

Jak dobrać meble do łazienki?

Wyposażenie łazienki to nie tylko sprzęt sanitarny – to również meble łazienkowe. Przy ich wyborze o wiele ważniejsze powinny być dla nas zasady ergonomii, ich funkcjonalność, trwałość i praktyczność, a dopiero później wygląd i styl. Niemniej przy odpowiednim przygotowaniu można połączyć obie te sprawy. Czytaj dalej Jak dobrać meble do łazienki?

Jak dbać o meble łazienkowe?

Meble łazienkowe, bez względu na to, z jakiego materiału są wykonane, narażone są na ciężkie warunki, między innymi wilgoć czy wysokie temperatury. Wszystko to może sprawiać, że będą one niszczeć zdecydowanie szybciej niż reszta umeblowania w naszym mieszkaniu. Jak więc o nie zadbać, by mimo upływu lat zachowały elegancki wygląd i intensywny kolor? Czytaj dalej Jak dbać o meble łazienkowe?