lustro

Najpiękniejsze lustra do Twojej łazienki

Lustro, choć to tylko dodatek, jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Bez niego trudno wyobrazić sobie poranną toaletę czy wykonanie makijażu. Ale łazienkowe lustro pełni też funkcję dekoracyjną, a przy odpowiednim doborze sprytnie powiększy optycznie małe wnętrze. Jak więc dobrać lustro do łazienki? Jakie lustra są najmodniejsze w tym sezonie?

Lustro łazienkowe – musi być praktyczne

Oczywiście wybór lustra do łazienki wiąże się nie tylko z jego ładnym wyglądem. Powinno być odpowiednio duże, by swobodnie mógł z niego korzystać każdy członek rodziny, a także zamontowane na odpowiedniej wysokości. Jeżeli ma nam ono służyć to wykonywania makijażu, warto zadbać o jego odpowiednie oświetlenie.

lustro

lustro

Najpraktyczniejszym rozwiązaniem może być wybranie lustra z wbudowanym oświetleniem oraz półeczką na niezbędne kosmetyki. W łazience, w której jest mało miejsca, przyda się szafka wisząca z lustrem. Spełni dwie funkcje naraz, nie zabierając zbyt dużo przestrzeni.

Lustro w ramie – dla podkreślenia aranżacji

Coraz częściej decydujemy się jednak na wybór lustra, które nie tyle będzie ze wszech stron praktyczne, ale przede wszystkim przykuje wzrok swoich nieszablonowym wyglądem. Często to właśnie lustro staje się głównym elementem dekoracyjnym łazienki. Duże, o ciekawym kształcie, w bogato zdobionej ramie lub podświetlone LED-ami prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Takie lustra pasują do stylu glamour, stylu prowansalskiego i klasycznego.

lustro

lustro

Piękne ramy wykonane z metalu bądź drewna dopasowują się do innych elementów wyposażenia, na przykład mebli łazienkowych, tworząc z nimi spójną całość. Z kolei mniejsze lusterka zawieszone na ścianie w łazience, niekoniecznie nad umywalką, stanowią świetny element dekoracyjny – nawet jeżeli na co dzień nie będziemy z nich korzystać podczas porannej czy wieczornej toalety. Kluczowe znaczenie ma w tym wypadku kształt, rama oraz kolor lustra, które powinny być dopasowane do dominującego stylu łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.