łazienka

Wybieramy meble do łazienki w stylu skandynawskim

W każdym pomieszczeniu na aranżację składa się wiele elementów. Jeśli chodzi o łazienkę, duże znaczenie ma dobór kolorystyki i mebli. To właśnie dzięki nim możemy uzyskać pożądany efekt i stworzyć przytulną atmosferę. Jakie meble będą pasować do wnętrza skandynawskiego?

Styl skandynawski w łazience

Styl skandynawski to w ostatnim czasie bardzo modny kierunek urządzania wnętrz, zwłaszcza łazienek. Dominująca biel, proste kształty i delikatne dodatki nadadzą każdemu wnętrzu lekkości i przytulności. Mała łazienka w stylu skandynawskim prezentuje się wyjątkowo dobrze, gdyż jasne odcienie optycznie ją powiększą. Do tego duże lustra i wiele źródeł światła – wszystko to sprawi, że łazienka będzie elegancka, ale i przytulna. Jednym z ważnych elementów wyposażenia są meble. Do stylu skandynawskiego bardzo pasują meble białe, bez wzorów, minimalistyczne, wręcz lekko surowe. Biała szafka pod umywalkę czy wiszące półki będą świetnym uzupełnieniem stylizacji, ale i bardzo praktycznym wyposażeniem. Na białym tle pięknie będą się prezentować też meble drewniane w naturalnym drewnianym odcieniu. Nadadzą wnętrzu nieco barw, a przy tym zachowają w nim typową dla stylu skandynawskiego naturalność i delikatność.

Pomysły na aranżację łazienki w stylu skandynawskim

Szukając inspiracji w aranżacji łazienki, warto przejrzeć dostępne w sieci gotowe stylizacje łazienek proponowane przez projektantów wnętrz. Dzięki nim możemy zobaczyć, jakie wyposażenia pasuje do małej lub dużej łazienki, a z czego lepiej zrezygnować. Mając pewien obraz oczekiwanych efektów, łatwiej nam później zrealizować plan. Oto przykładowe pomysły na aranżację łazienki w stylu skandynawskim oraz wybrane meble łazienkowe do takiej łazienki:

łazienka

łazienka

łazienka

łazienka

łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.