pastelowa łazienka

Przytulna łazienka w odcieniach pasteli

Łazienka to miejsce, w którym musi panować czystość, a każdy sanitarny sprzęt powinien pracować poprawnie. Dlatego też na drobne remonty w łazience decydujemy się znacznie częściej niż w innych pomieszczeniach w domu. Lato i okres wakacyjny, gdy dni są dłuższe i cieplejsze to doskonały moment na wymianę zużytych elementów łazienkowych czy też zmianę wystroju. Jakie trendy obecnie podbijają serca wielu z nas? Cenimy sobie proste, ale i efektowne rozwiązania – jednym z nich jest łazienka w pastelowych kolorach.

Łazienka pastelowa – rozwiązanie ponadczasowe

Pastelowe kolory we wnętrzach zawsze kojarzą się ze spokojem, relaksem, delikatnością i przytulnością. Czy nie właśnie tego oczekujemy od naszej łazienki, gdy wieczorem bierzemy długą kąpiel w wannie po ciężkim i długim dniu? Dzięki pastelowym kolorom możemy uzyskać ten efekt także w małej łazience w mieszkaniu w bloku. Dodatkowo takie jasne, ciepłe barwy pozwalają optycznie powiększyć wnętrze, co jest kolejnym plusem. Odcienie pastelowe do łazienki są rozwiązaniem ponadczasowym również z tego względu, że w łatwy sposób można im nadać nowoczesnego bądź stylowego wyglądu dzięki dobraniu odpowiednich mebli łazienkowych i dodatków. W tym sezonie świetnie sprawdzą się z białą ceramiką łazienkową oraz meblami, które są równie uniwersalne i minimalistyczne, co pastelowe odcienie na ścianach. Dla miłośników odważniejszych rozwiązań możemy zaproponować dodatki w mocniejszych kolorach i dużą ilość elementów dekoracyjnych. Pastelowe płytki łazienkowe są dziś bardzo w modzie, dlatego też spotkamy je w każdym sklepie z wyposażeniem wnętrz. Różnorodność wzorów i barw sprawia, że każdy z nas może znaleźć wśród nich swój „ideał”.

Pomysły na pastelową łazienkę

Stojąc przed wyborem nowego wyposażenia do łazienki, z pewnością docenimy każdą formę inspiracji. Przedstawiamy zatem najlepsze, naszym zdaniem, aranżacje łazienek w pastelach w różnych stylach oraz pastelowe dodatki do łazienek. Widoczne tu rozwiązania są praktyczne i estetyczne, co ma ogromne znaczenie w każdej łazience. A oto nasza galeria:

pastelowa łazienka

pastelowa łazienka

pastelowa łazienka

pastelowa łazienka

pastelowa łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.