luksusowa łazienka

Poczuj odrobinę luksusu w łazience…

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje się odprężyć w odpowiednich warunkach. Lubimy korzystać z luksusowych produktów czy odpoczywać w luksusowym otoczeniu. Cóż stoi na przeszkodzie, by zaaranżować takie wnętrze we własnych czterech ścianach? Luksusowa łazienka może być spełnieniem marzeń, a jej wyposażenie wcale nie musi kosztować krocie.

Luksusowa łazienka – jak ją zaaranżować?

W nowoczesnej, luksusowej łazience ważną rolę pełni połączenie ceramiki z marmurem i szkłem, które są bardzo eleganckie i mogą podkreślić wysoki standard wyposażenia łazienki. Bogate zdobienia w odcieniu złotym dodatkowo uzupełnią wnętrze, nadając mu elegancji. Oczywiście luksusowa łazienka nadal powinna być funkcjonalna i bezpieczna. Dlatego nie chcemy rezygnować z rozwiązań, które umożliwiają nam codziennie korzystanie z łazienki.luksusowa łazienkaWarto więc zadbać o praktyczne meble łazienkowe z szufladami i szafkami, zwłaszcza jeżeli ma z niej korzystać kilku domowników. Aby dopasować je do luksusowego stylu, możemy zadbać o zdobione fronty. Jeśli chodzi o kolorystykę, dobrze będą wyglądać meble w kolorze białym, które nie przytłoczą zbytnio wnętrza, zwłaszcza gdy mamy niedużą łazienkę. Biały w połączeniu ze złotymi dodatkami i wykończeniami wygląda naprawdę gustownie i luksusowo.

Relaks w luksusowej łazience

Oczywiście o luksusie w łazience nie decyduje wyłącznie jej wyposażenie czy wybrana kolorystyka. Jeżeli łazienka naprawdę ma służyć naszemu odprężeniu, powinna umożliwić nam zadbanie o siebie, zarówno o ciało, jak i emocje. Dlatego, jeśli to tylko możliwe, warto w punkcie centralnym łazienki zamontować wannę z hydromasażem, w której możemy wziąć długą kąpiel i zażyć relaksującego masażu. luksusowa łazienkaPrzy dobrym planowaniu taka wanna zmieści się nawet w niedużej łazience. Z kolei w przestronnej łazience możemy wydzielić strefę kąpielową, która będzie pełnić rolę SPA. Spędzanie czasu w takiej łazience z pewnością będzie samą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.