elegancka łazienka

Elegancka łazienka nie musi być droga

Z pewnością każdy z nas pragnie posiadać łazienkę, która swoim wyglądem i wyposażeniem będzie zachwycać każdego Gościa. Elegancka łazienka z królewskimi dodatkami wygląda wspaniale, a jednocześnie jest funkcjonalna. I wcale nie musi być droga! Jak uzyskać w łazience efekt glamour bez wydawania fortuny?

Elegancka nie oznacza droga – czyli jak tanio urządzić łazienkę

Urządzając wnętrza, można zauważyć, iż na rynku znajdują się produkty z tak zwanej wyższej i niższej półki. Co ciekawe, nie zawsze towary z wyższej półki przewyższają jakością te z niższej. Często na cenę wpływ ma marka oraz fakt, czy dany produkt pochodzi z najnowszej kolekcji, czy na przykład sprzed roku. Zamiast więc ślepo podążać za trendami i wybierać tylko najnowsze i najdroższe dodatki do łazienki, lepiej wykazać się odrobiną inwencji twórczej i przy pomocy niedrogich dodatków stworzyć swoją własną definicję elegancji w łazience. Efekty mogą bardzo zaskoczyć! Możemy na przykład za obniżoną cenę zakupić pozostałości z kolekcji płytek w formie błyszczącej, srebrnej mozaiki i z uzbieranych kawałków ozdobić fragment ściany, na przykład nad wanną bądź toaletą. Efekt będzie zaskakująco dobry, podobnie jak cena zakupionego produktu.

elegancka łazienka

Stawiajmy też na dodatki łazienkowe, które muszą się w niej znaleźć, i wyszukujmy rzeczy przecenione, które będą pasowały do stylu glamour. Mogą to być: mydelniczka lub dozownik do mydła, kubek na akcesoria łazienkowe, wieszaki na ręczniki czy szlafroki, uchwyty do mebli łazienkowych i wiele, wiele innych. Styl elegancki nie oznacza, iż wszystko ma być spójne, z jednakowej linii. Obecnie rządzi eklektyzm, który pozwala łączyć formy i kolory – zatem zakup pojedynczych elementów łazienkowych nie tylko pozwoli oszczędzić sporo pieniędzy, ale wniesie do naszej łazienki nieco oryginalności. A przecież właśnie o to chodzi!

Pomysły na elegancką, lecz niedrogą łazienkę

Jeżeli chcesz odmienić swoją łazienkę, ale bez generalnego remontu, wypróbuj farby do płytek. Puszka takiej farby kosztuje jakieś 100 złotych. Dzięki niej w kilkanaście minut Twoja łazienka zyska zupełnie nowy wygląd.

elegancka łazienka

Podobnie, zamiast całkowicie wymieniać meble łazienkowe, które nie należą do najtańszych, może wystarczy wymiana samych frontów, ich odmalowanie bądź dokupienie i przyklejenie kilku zdobień? To także o wiele tańsza alternatywa na odmianę aranżacji łazienki. Dodatkową zaletą jest satysfakcja wynikająca z wykonania i realizacji samodzielnego projektu. Twoja odmieniona, elegancka łazienka stanie się Twoim własnym dziełem sztuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.