Pojemniki łazienkowe – stal nierdzewna górą

Nie da się ukryć, że łazienka jest pełna przeróżnych akcesoriów, bibelotów, kosmetyków i innych rzeczy potrzebnych do codziennej pielęgnacji. Dlatego trudno w niej szukać tylko jednej szafki czy półki. Nawet bardzo starając się urządzić ją minimalistycznie, nie unikniemy schowków, półek, półeczek, szafek i szafeczek. Jednak sama kobieta potrafi zgromadzić ogromną ilość rzeczy przydatnych tylko jej, a gdzie miejsce dla pozostałych domowników? A przecież porządek musi być. Dlatego tak bardzo praktyczne są wszelkie pojemniki.

Pojemniki łazienkowe ze stali nierdzewnej
Pojemniki łazienkowe ze stali nierdzewnej

Oprócz oczywistej obecności pojemników na bieliznę i pozostałe ubrania, jak też kosz,a w łazience powinny znaleźć się też inne tego typu akcesoria, które uporządkują świat łazienkowych drobiazgów. Jak najbardziej nic nie stoi na przeszkodzie, by były to pojemniki w odpowiednim stylu oraz naprawdę pasujące do wnętrza, a nawet podkreślających jego charakter.

Mat, połysk, chrom czy szczotkowanie?

Nowoczesne wnętrza, stylizowane na eleganckie potrzebują także eleganckich dodatków. Takie znajdziemy w pojemnikach wykonanych ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Mogą być z wysokim połyskiem, jednak ostatnim hitem są wykonane ze szczotkowanej stali lub chromowane. Są one również łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Takie pojemniki mogą mieć swoje dowolne przeznaczenie w łazience, są również specjalnie dedykowane konkretnym rzeczom.

Pojemnik na papier toaletowy
Pojemnik na papier toaletowy

Niezwykle eleganckie pojemniki na przykład na patyczki higieniczne lub płatki kosmetyczne oferuje Zack w serii Contas lub Yara. Są niezwykle estetyczne i pasują do każdego wnętrza. Dla kobiety w łazience powinny pojawić się także pojemniki otwarte na wszelkiego rodzaju przybory kosmetyczne, jak pędzelki do makijażu. Stal nierdzewna ze względu na swoje właściwości idealnie nadaje się do łazienek. Dlaczego więc nie wyposażyć jej w więcej takich pojemników i akcesoriów. Firma Blomus jest producentem szerokiej gamy akcesoriów z tego materiału. Urzekają wśród nich szczególnie proste pojemniki na proste rzeczy, jak na przykład praktyczny matowy pojemnik na papier toaletowy serii Nexio, który wykonany ze stali nierdzewnej mieści w sobie dwie lub cztery rolki papieru, a jego podstawa wykonana z tworzywa nie rysuje powierzchni, na której stoi. Z kolei firma KOŁO oferuje w swojej serii meblowej TWINS eleganckie, ale proste kosze na bieliznę, które można umieścić w szafkach tej serii. Metalowe pojemniki pasują do każdej łazienki. Również koszykowe, ale także wykonane z dobrej jakości materiałów. Nic przecież tak nie odrzuca, jak rdzawe naloty na mydelniczce lub dozowniku na mydło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.