Łazienkowe rozwiązania dla higieny

Czystość i porządek w łazience powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Niestety wilgotne i ciepłe środowisko jest doskonałe dla rozwoju bakterii i grzybów, a one są raczej niemile widziane w łazience. Dodatkowo prawdziwą zmorą łazienek jest wszechobecny kamień, który osadza się wszędzie tam, gdzie jest kontakt z wodą. Nie chcemy jednak spędzać zbyt dużo czasu na sprzątaniu łazienki. Dlatego producenci ceramiki i mebli łazienkowych wychodzą naprzeciw każdemu użytkownikowi łazienki, a zwłaszcza tym, którzy szczególnie dbają o jej czystość.

Miska sedesowa Nova Pro od KOŁO
Miska sedesowa Nova Pro od KOŁO

Lepsza higiena, szybsza czystość

Tworzone są technologie, materiały oraz rozwiązania, które sprawdzają się na co dzień w utrzymaniu czystości i higieny na najwyższym poziomie. Przede wszystkim ułatwiają to zadanie. Wśród tych najnowszych oraz szczególnie polecanych wyróżnić można systemy stworzone przez markę KOŁO, jak Click2clean czy Rimfree. Pierwszy z nich to mechanizm, dzięki któremu można w szybki i prosty sposób wypiąć deskę sedesową z muszli. Pozwala to na dotarcie do tych trudno dostępnych miejsc w muszli. Z kolei Rimfree to już dobrze znane rozwiązanie zastosowane w misce sedesowej, czyli brak wewnętrznego kołnierza, za którym zwykle odkłada się dużo zanieczyszczeń. Bez niego dbanie o czystość miski jest o wiele łatwiejsze.

Linia Nova Pro KOŁO
Linia Nova Pro KOŁO

 Kształty i materiały 

W utrzymaniu czystości ważna jest także sama powierzchnia ceramiki. Z kolei to właśnie muszla klozetowa jest najbardziej narażona na zanieczyszczenia. Dzięki specjalnie szkliwionemu obrzeżu miski można łatwiej je usunąć, również dzięki temu, że zanieczyszczenia mniej się trzymają tej powierzchni. Z kolei powierzchnia samej deski od marki KOŁO pokryta może być cząsteczkami srebra, które jak wiadomo nie są przyjazne dla bakterii i w 99,8% pozbywa się ich. Dodatkowo linia Nova Pro to proste i zwarte formy ceramiki, które pozbawione niepotrzebnych zakamarków pozwalają na łatwiejsze utrzymanie higieny oraz zapobiegają gromadzeniu się wszelkich bakterii i brudu. Wszystko to idealnie sprawdza się w każdej łazience i dzięki temu mamy więcej czasu na przyjemniejsze spędzenie dnia niż wieczne sprzątanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.